اخباراخبار کانادا

تابستان امسال؛ احتمال قانونی شدن نوشیدن مشروب در پارک‌ های تورنتو

تورنتو- به لطف پیشنهاد ارائه شده توسط جاش متلو، از اعضای شورای شهر تورنتو، ممکن است از تابستان امسال بتوانید در پارک های تورنتو، مشروب الکلی بنوشید. نامبرده قانونی شدن آزمایشی مصرف الکل در پارک (از 21 ماه مه 2022 تا 31 اکتبر 2022) را پیشنهاد کرده است. 

متلو با انتشار توییتی اعلام کرد: پیشنهادی که به شورای شهر ارائه می کنم، به بزرگسالان اجازه می دهد به طور قانونی از صرف نوشیدنی های الکلی در پارک های شهرمان، لذت ببرند. 

متلو تاکید کرد که گردهمایی ها و اجتماعات دوستانه در فضای باز در دوران پاندمی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. اما در حالی که بسیاری از تورنتویی ها می توانند در حیاط پشتی یا بالکن خانه خود از نوشیدن الکل لذت ببرند، همه افراد از چنین فرصت یکسانی برخوردار نیستند. ضمن اینکه همه مردم وسع صرف غذا و مشروب در پاسیوی رستوران ها را ندارند و این عادلانه نیست. 

شورای شهر می گوید که به دلیل سیاست ها و قوانین موجود علیه مسمومیت عمومی، زباله گردی، مشروب خواری زیر سن قانونی و سر و صدای زیاد، کسانی که قبلا رفتار غیرمسئولانه انجام می دادند نگران سیاست های موجود نیستند.

متلو از شورای شهر می خواهد که پروژه آزمایشی را تصویب کند و اجازه دهد صرف نوشیدنی حاوی حداکثر 15 درصد الکل برای بزرگسالان در سواحل تورنتو یا پارک ها، از ساعت 11 صبح تا 9 شب، قانونی شود.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید