دنیای مد

سوال اساسی: کفش پاشنه بلند یا کوتاه؟!

فصل شوهای مد، پس از رکود ناشی از پاندمی کووید-19، بازگشته است، اما نه آن طور که باید. با توجه به تحول فرهنگی عظیمی که همه پس از ماه ها انزوا با آن مواجه شده ایم، به نظر می رسد که از بسیاری جهات الگوهای قبلی را حفظ کرده ایم و حداقل در یک بخش، نوآوری زیادی را شاهد نیستیم و آن کفش است! 

اما آیا بیماری همه گیر در فقدان استایل جدید مقصر است؟ راحت تر است که این طور فکر کنیم. اما ممکن است دلیل آن وجود تعداد زیادی از زنانی باشد که کفش پاشنه بلند را با کفشی سبک تر و کاربردی تر جایگزین کرده اند، قبل از پاندمی، کفش پاشنه بلند ترجیح داده می شد.

اما این کفش ها در حال حاضر در راهروهای شرکت ها و صحنه های مد، با کفش های تخت یا پاشنه کوتاه جایگزین شده اند. بسیاری از خانم ها دوران پاندمی را در کفش های راحت و طبی و کتانی سپری کرده اند. در این میان طراحان باهوش برندهای بزرگ کفش های راحت را با تزئینات پر زرق و برق ترکیب کرده اند، تا هر دو طیف خریداران را راضی کنند از جمله مانولو بلانیک که پولک دار و تزئین شده با کریستال را در مجموعه جدید Birkenstock ارائه کرده است. 

شما جزو کدام گروه هستید؟ آیا جزو دوستداران متعصب کفش های پاشنه بلند و شیک هستید یا پاندمی و تغییرات ناخواسته سبک کار و زندگی بر انتخاب مد شما هم تاثیر گذاشته تا کفش های پاشنه بلندتان را کنار بگذارید؟

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید