اخباراخبار کانادا

آزادی به قید ضمانت راننده کامیون توقیف شده حامل کوکائین در مرز انتاریو- میشیگان

سارنیا- یک راننده کامیون که با اتهام تلاش برای قاچاق حدود 130 پوند (60 کیلوگرم) کوکائین از طریق مرز زمینی سارنیا-میشیگان روبرو شده است، به قید وثیه آزاد شد. 

به گفته سخنگوی آژانس خدمات مرزی کانادا مواد مخدر مورد اشاره 8 اپریل در گذرگاه مرزی بین پورت هوران – میشیگان و پوینت ادوارد کشف شده است. ارزش تخمینی مواد مخدر هنوز برآورد نشده است. 

فرد بازداشتی پارانپریت سینگ 25 ساله، اهل برمپتون می باشد و با دو اتهام حمل مواد مخدر غیرقانونی و نگهداری کوکائین به منظرو قاچاق روبرو شده است. 

متهم پس از گذراندن 17 روز در زندان سارنیا، عصر دوشنبه با مچ بند ردیابی از زندان آزاد شد. دادگاه برای او وثیقه 50 هزار دلاری تعیین کرده است. خواهر نامبرده در ازای پرداخت 5 هزار دلار برادرش را خارج کرده است ولی مجبور نیست 45 هزار دلار باقیمانده را بپردازد مگر اینکه برادرش مقررات تعیین شده برای آزادی مشروط را نقض کند. 

به دستور قاضی نامبرده باید در خانه خواهرش در برمپتون، تحت حبس خانگی قرار بگیرد و در تمام مدت مچ بند GPS را به پا داشته باشد. سینگ تنها برای اورژانس پزشکی یا حضور در دادگاه مجاز به ترک خانه می باشد. گذرنامه وی نیز ضبط شده است. 

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید