فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پاریس هیلتون: رسانه های اجتماعی برای کودکان و نوجوان خطرناک و مسموم است! 

پاریس هیلتون، شخصیت مشهور عالم سرگرمی سازی، در مصاحبه با لیزا ویلکینسون، از تاثیر ویرانگر رسانه های اجتماعی بر کودکان و نوجوانان صحبت کرد و آن را سمی توصیف کرد. 

هیلتون با اشاره به استانداردهایی که برای تعریف زیبایی تدوین شده گفت: نمی توانم تصور کنم که دختری 12 یا 13 ساله باشم و این استانداردهای غیرواقعی از زیبایی و عکس های فیلتر شده را ببینم.

هیلتون در بخش دیگری از مصاحبه، از برداشت و درک مردم درباره شخصیت تلویزیونی که برای خود خلق کرده، صحبت کرد و در پاسخ به این سوال که چرا مردم اغلب او را دست کم می گیرند، گفت: آنها مرا نمی شناسند. من یک موطلایی خنگ نیستم.

پاریس هیلتون در مستند This Is Paris (که در سال 2020 از YouTube) پخش شد، اصرار داشت که شخصیت پاریس هیلتون را برای کسب شهرت و ایجاد یک امپراتوری تجاری چند میلیون دلاری خلق کرده است. 

او در ادامه تلاش خود برای کسب شهرت، بازیگری و خوانندگی را امتحان کرد و قبل از اینکه موقعیت خود را به عنوان یک دی جی تثبیت کند، قراردادهای پرسودی را با برندهای مد و عطر امضاء کرد. 

ستاره 41 ساله که حدود 19 میلیون پیرو در اینستاگرام دارد، گفت که استفاده بیش از حد از فیلترها و نرم افزارهای ویرایش عکس در رسانه های اجتماعی می تواند برای جوانان مضر باشد ؛پاریس، نوامبر سال گذشته با کارتر ریم ازدواج کرد.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید