فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

گوئینت پالترو: همسرم نام اپل را برای دخترمان انتخاب کرد

در جریان پرسش و پاسخ اینستاگرامی، ستاره سری فیلم های مرد آهنی فاش کرد که همسر سابقش، کریس مارتین، کسی بود که نام منحصر به فرد Apple را برای دخترشان که هم اکنون 17 ساله است، انتخاب کرد. 

هنگامی که یکی از طرفداران از او پرسید که چگونه این نام را انتخاب کرد، پالترو 49 ساله پاسخ داد: پدرش این نام را پیشنهاد کرد و من عاشق آن شدم. فکر کردم منحصر به فرد و جالب است. حالا نمی توانم هیچ اسم دیگری را برای او تصور کنم. 

پالترو از کریس مارتین دخترشان اپل و پسرشان موزس 16 ساله را دارد و همچنین نامادری فرزندان همسر فعلی اش براد فالچوک (برودی و ایزابلا) می باشد. 

پالترو به مناسبت روز جهانی زن، با انتشار پستی زیبا در اینستاگرام به دخترش اپل ادای احترام کرد و نوشت: روز جهانی زن مبارک. من امروز صبح را با تمام زنان باورنکردنی که دوست شان دارم سپری کرده ام. مدام به زنانی فکر می کنم که از مهدکودک یا کلاس هفتم می شناسم و هنوز به شدت در زندگی من حضور دارند. اما امروز می‌ خواهم به یک زن (تقریبا) ادای احترام کنم. این زن به من امید به آینده می دهد و بیش از هر کس دیگری از من زنی که امروز هستم را ساخته است. 

پالترو از سال 1994 تا 1997 با بردپیت رابطه داشت و مدتی نامزد او بود. او در 5 دسامبر 2003 در یک هتل در جنوب کالیفرنیا، مخفیانه با کریس مارتین، خواننده گروه Coldplay ازدواج کرد او دو در سال 2014 از یکدیگر جدا شدند؛  پالترو یک بشردوست است و نمایندگی چندین سازمان خیریه را به عهده دارد، او از نظر سیاسی یک دموکرات محسوب می شود. پالترو در کنار بازیگری شرکت Goop را بنیانگذاری کرده و اداره می کند. این وب سایت در زمینه سبک زندگی توصیه هایی را ارائه می کند. اما این برند و شخص پالترو با واکنش های منفی نیز روبرو شده اند. دلیل آن ارائه محصولات گرانقیمت، توصیه شیوه های درمانی فاقد پشتوانه علمی و پزشکی برای بسیاری از مشکلات می باشد.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید