فرهنگ و هنرموزیک

واکنش جنیفر گارنر و الکس رودریگز به نامزدی جنیفر لوپز و بن افلک

جنیفر لوپز و بن افلک، با یکدیگر نامزد شده اند. این اتفاق در حالی رخ داد که این زوج تقریبا دو دهه قبل نیز با یکدیگر نامزد کردند. طرفداران این دو ستاره، واکنش های متفاوتی به این خبر داشتند. به طوری که برخی خود را در شادی آنها سهیم دانسته و برخی دیگر در مورد موفقیت این پیوند ابراز تردید کردند؛ جنیفر لوپز و بن افلک از زمان جدایی شان در سال 2004 ، چندین رابطه عاشقانه داشتند. بن افلک با جنیفر گارنر و جنیفر لوپز با مارک آنتونی ازدواج کرد. لوپز پس از جدایی از آنتونی، با الکس رودریگز، ستاره ورزش بیسبال نامزد کرد. بنابراین نظرخواهی از گارنر و رودریگز در مورد این نامزدی دور از انتظار نیست. در اینجا نگاهی داریم به واکنش جنیفر گارنر و الکس رودریگز به پیوند جنیفر و بن. 

 نامزدی جی لو و بن افلک بسیاری را در صنعت سرگرمی شگفت زده کرده است. با این حال، این اتفاق  برای جنیفر گارنر غیرمنتظره نبود. یک منبع نزدیک به ستاره Daredevil گفت که بن از قبل قصد خواستگاری را با همسر سابق و همچنین فرزندان شان ویولت، سرافینا و  ساموئل در میان گذاشته بود. 

هنگامی که جی لو و بن افلک در سال 2021 رابطه خود را دوباره احیا کردند، جنیفر گارنر واکنش مثبتی به آن نشان داد و به نظر می رسد که همچنان دیدگاه مثبتی به آن دارد. یک منبع نزدیک به گارنر گفت که اخبار مربوط به نامزدی بن و جنیفر او را ناراحت نمی کند. وی گفت: جنیفر گارنر و بن افلک مدت زیادی است که از یکدیگر جدا شده اند و نه تنها دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد، بلکه جنیفر از تحولات اخیر در زندگی بن خوشحال است. 

جنیفر لوپز و جنیفر گارنر به عنوان مادر، احترام زیادی برای همدیگر قائل هستند و دائما با یکدیگر صحبت می کنند. آنها می دانند که با ازدواج بن و جنیفر، به یک خانواده بزرگ تبدیل خواهند شد. 

 

آیا واکنش الکس رودریگز به نامزدی جنیفر لوپز هم مثبت است؟ 

نامزدی بی سرانجام رودریگز با لوپز، او را غمگین و ناراحت کرد. اما به نظر می رسد که بازیکن سابق بیسبال با واقعیت کنار آمده و خبر نامزدی بن افلک و جی لو را به خوبی دریافت کرده است.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید