اخباراخبار کانادا

داگ فورد مالیات افرادی که زیر 50 هزار دلار درآمد دارند را کاهش می دهد

تورنتو- دولت محافظه کاران پیشرو به رهبری داگ فورد، در لایحه بودجه ای که امروز (پنجشنبه 28 اپریل) به مجلس استان ارائه می کند، کاهش مالیات بر درآمد افرادی که 50 هزار دلار در سال یا کمتر درآمد دارند را پیشنهاد خواهد کرد. این کاهش شامل صدها هزار انتاریویی کم درآمد خواهد بود. 

پیتر بتلنفالوی، وزیر دارایی انتاریو بعد از ظهر 28 اپریل لایحه بودجه را رونمایی می کند. محاظه کاران که خواهان پیروزی در انتخابات 2 جون و ادامه حاکمیت بر انتاریو می باشند، کمپین انتخاباتی خود را رسما از هفته آینده آغاز می کنند. 

دولت داگ فورد در لایحه بودجه اعتبارات مالیاتی را گسترش داده است تا شهروندان و خانوارهای کم درآمد بیشتری واجد شرایط دریافت آن باشند؛ در حال حاضر، یک میلیون نفر معافیت مالیاتی را دریافت می ‌کنند که اولین بار در سال 2019 معرفی شد، محافظه ‌کاران قول داده ‌اند آستانه 38,500 دلاری را افزایش بدهند تا هر فردی که 50,000 دلار در سال یا کمتر درآمد دارد، آن را دریافت کند.

کارشناسان می گویند لایحه بودجه بتلنفالوی بر بازسازی اقتصاد (پساپاندمی)، اشتغالزایی، ساخت بزرگراه ها، پایین نگه داشتن هزینه ها برای خانواده ها، و برنامه ای برای ممانعت از لاک داون در صورت شیوع مجدد کووید-19 خواهد بود.

از آنجایی که لایحه بودجه با تأخیر ارائه می شود، امکان تصویب آن قبل از انحلال مجلس وجود دارد. اما محافظه کاران می گویند در صورت پیروزی در انتخابات و تشکیل دولت اکثریت بعدی، بلافاصله همین لایحه را به تصویب خواهند رساند.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید