اخباراخبار کانادا

افشای سن و جنسیت کودکی که جنازه اش در سطل زباله در دان تاون پیدا شد

تورنتو- پلیس شهرمان اعلام کرد که بقایای انسانی که اوایل هفته در سطل زباله در یک خانه در حال تعمیر پیدا شد متعلق به یک دختر خردسال است. پلیس می گوید این کودک بین چهار تا هفت سال سن دارد. پلیس معتقد است که جسد این کودک ممکن است حدود یک سال بعد از مرگ، کشف شده باشد. 

هنک ایدسینگا، کارآگاه پلیس تورنتو گفت که چندین واحد از بخش های مختلف، از جمله افراد مفقوده بر روی این پرونده تحقیق می کنند. 

پلیس حوالی ساعت 4 و 45 دقیقه بعد از ظهر دوشنبه، گزارش پیدا شدن جسد یک کودک در زباله دانی در خیابان رزدیل (نزدیک خیابان Castle Frank) را دریافت کرد. ماموران معتقدند جسد بین ساعت 12 ظهر و 4 بعد از ظهر در محل قرار داده شده بود. با این حال آنها احتمال می دهند که کودک تابستان گذشته و یا حتی قبل از آن فوت کرده باشد. 

مشخصات این کودک، فردی از نژاد آفریقایی یا دورگه با قد سه فوت و شش اینچ، لاغراندام، با موهای مجعد دم اسبی که با روبان مشکی و آبی بافته شده، توصیف شده است.  به گفته پلیس او تمام دندان هایش را دارد و در یک پتوی قلاب بافی داخل کیسه پلاستیکی پیچیده شده بود. 

پزشکی قانونی، چهارشنبه 4 ماه مه کالبدشکافی را انجام داده و همچنان برای یافتن علت فوت تلاش می کند. اولویت نخست، شناسایی هویت این کودک است. 

همسایه ها می گویند خانه ای که سطل زباله در آن قرار داشت در حال بازسازی بوده و چند سالی است که خالی از سکنه می باشد. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید