اخباراخبار کانادا

CRA هیچ برنامه ای برای تمدید مهلت پرداخت مالیات ها، در صورت اعتصاب کارگران ندارد

به گزارش ایران جوان و به نقل از CTV News آژانس مالیات بردرآمد کانادا (CRA) اعلام کرده که در صورت اعتصاب کارگران، هیچ برنامه ای برای تمدید مهلت تشکیل پرونده های مالیاتی ندارد.

سخنگوی این آژانس روز پنجشنبه به CTV News گفت: «CRA هیچ برنامه ‌ای برای تمدید مهلت ثبت مالیات پرونده های T1 وجود ندارد، زیرا اعتصاب احتمالی به هیچ وجه بر روند ثبت مالیات توسط کانادایی ‌ها به صورت الکترونیکی یا کاغذی تاثیر نمی گذارد.

از این رو کانادایی ها باید تا تاریخ 1 مه 2023 پرونده مالیاتی خود را ثبت و در صورت وجود، بدهی های خود را تسویه کنند».

آژانس مالیات بردرآمد کانادا می گوید که شهروندان کانادایی حتی در صورت اعتصاب کارگران نیز همچنان می توانند به خدمات آنلاین این سازمان دسترسی پیدا کنند. با این وجود CRA اعلام کرده که ممکن است به دلیل این اعتصاب، زمان انتظار در مراکز ارتباطی این آژانس افزایش یابد و برخی اظهارنامه‌ های مالیات بر درآمد و مزایا که به صورت کاغذی ثبت شده اند، با تاخیر مورد بررسی قرار بگیرند.

در ادامه گزارش ctvnews آمده است:

اتحادیه خدمات عمومی کانادا (PSAC) و اتحادیه کارکنان مالیاتی مشترکا روز جمعه اعلام کردند که در صورت عدم توافق، 35 هزار کارمند CRA از 14 آوریل به صورت قانونی اعتصاب خواهند کرد. اتحادیه کارکنان مالیاتی خواهان افزایش 4.5 درصدی ضریب تاثیر از اول نوامبر 2021 و افزایش 8 درصدی آن در سال 2022 و 2023 است.

آژانس مالیات بردرآمد کانادا قبلا اعلام کرده بود: «هر کاری که می تواند برای حل این اختلاف کارگری انجام می دهد».

CRA و PSAC قرار است دور نهایی مذاکرات خود را از 17 تا 20 آوریل برگزار کنند. PSAC اعلام کرده است که این اعتصاب بر سایر کارمندان دولت فدرال که بیش از 120 هزار نفر هستند نیز تاثیر می گذارد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید