فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

لغو تور اروپایی سلین دیون به دلیل ادامه بیماری 

سلین دیون، خواننده و ترانه سرای کانادایی و ستاره بلامنازع عالم موسیقی با انتشار پیامی اعلام کرد که همچنان از اسپاسم شدید رنج می برد و به همین دلیل قادر به اجرای کنسرت های تور اروپا نیست. او گفت که بهبودی اش بسیار بیشتر از آنچه انتظار داشت، طول کشیده است. 

سلین دیون با چشمان اشک آلود در این ویدیو ظاهر شد و خبر تعویق تور کنسرت هایش را اعلام کرد. برنده جایزه گرمی که هم اکنون 54 ساله است فاش کرد که مایل است حضور بر صحنه را به بعد از بهبودی کامل موکول کند، تا بتواند به بهترین شکل برای دوستدارانش برنامه اجرا کند. 

تور کنسرت های آلبوم جدید سلین دیون به نام Courage، در سپتامبر 2019 آغاز شد، اما چند ماه بعد، یعنی در ژانویه 2022، باقی برنامه در آمریکای شمالی به دلیل دچار شدن به اسپاسم شدید عضلانی، متوقف شد. 

سلین ضمن ابراز تاسف گفت: ابتدا مجبور شدیم کنسرت ها را به دلیل پاندمی متوقف کنیم، اما هم اکنون مشکلات سلامتی من باعث شده نتوانم روی صحنه حاضر بشوم. خبر خوب اینکه وضعیت من کمی بهتر شده است، اما روند بهبودی به شدت کند پیش می رود و این بسیار ناامیدکننده است. کماکان دارو مصرف می کنم، اما اسپاسم ها برطرف نشده است. وقتی روی صحنه هستم، باید در بهترین شرایط و فرم خود باشم؛ هنوز به آن دست نیافته ام و از این بابت متاسف هستم. می دانم که همه شما مدت زیادی منتظر کنسرت بودید از همدلی و وفاداری شما سپاسگزارم. 

دیون در پایان فرصت را مغتنم شمرد تا حمایتش از مردم اوکراین را ابراز کند. او گفت: می خواهم بگویم که من همه مانند شما در کنار مردم اوکراین هستم و دعا می کنم این جنگ به زودی پایان یابد، عشق و دعایم برای صلح را نثارتان می کنم. امیدوارم به زودی شما را ببینم مراقبت خود باشید. دوست تان دارم! 

تور اروپایی سلین دیون قرار بود از ماه مه 2022 آغاز شود، اما هم اکنون به فوریه 2023 موکول شده است. فوق ستاره عالم موسیقی همچنین برنامه شوهای خود در لاس وگاس را به دلیل اسپاسم عضلانی به تعویق انداخته است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید