اخباراخبار کانادا

آیا صاحبخانه می تواند مستاجر را ملزم به حضور در خانه برای نشان دادن ملک نماید؟ 

آیا مستاجرید و صاحبخانه قصد فروش ملک را دارد؟ آیلین وود، کارشناس املاک و مستغلات در جواب به فردی که سوال کرده بود آیا درخواست صاحبخانه برای خانه نشین کردن او در روزهای شنبه برای نشان دادن ملک به مشاوران املاک قانونی است یا خیر، گفت: روال فروش خانه اینگونه نیست.

اولا، صاحبخانه آن را به مشاوران املاک نشان نمی دهد. بلکه مشاوران املاک با او قرار می گذارند تا ملک را به مشتریان خود نشان بدهد. اگر مشاوران املاک بدون مشتری برای دیدن ملک می آیند، احتمالا خودشان خریدار احتمالی اند. 

دوما، به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی برای حضور شما در طول شوئینگ وجود ندارد. صاحبخانه شما می تواند خودش بازدیدکنندگان را به داخل بیاورد و یا می تواند از مشاور املاک خود بخواهد که یک لاک-باکس الکترونی را روی درب قرار بدهد. اگر فروشنده (صاحبخانه) از مشاور املاک استفاده نمی کند، می تواند یک لاک-باکس مکانیکی را روی درب بگذارد. 

صاحبخانه باید برنامه شوئینگ را با شما تنظیم کند تا زمانی که سر کار خود هستید، بتواند خانه را نشان بدهد. او باید با شما تماس بگیرد و بگوید که فردی قصد دیدن خانه را دارد. نکته مهم اینکه:  صاحبخانه بطور معمول باید 24 ساعت قبل از روز و ساعت شوئینگ، مستاجر را مطلع نماید. 

 

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید