اخباراخبار کانادا

4 نوجوان به اتهام سرقت 1.2 میلیون دلار طلا و نقره دستگیر شدند

چهار نوجوان که دو نفر از آنها حدودا 15 ساله هستند، به اتهام سرقت مسلحانه 1.2 میلیون دلار طلا و نقره از یک جواهرفروشی در خیابان بلور (Bloor Street) دستگیر شدند؛ این اتفاق در حالی رخ داد که آنها در حال فرار از صحنه جرم بودند.

این سرقت حوالی ساعت 14:15 در تاریخ 10 دسامبر رخ داد.

پلیس می گوید که افسران YRP اتومبیل مورد استفاده این افراد را متوقف کردند و توانستند هر چهار نفر را پس از یک تعقیب و گریز کوتاه مدت دستگیر کنند. در این تعقیب گریز ماموران پلیس و متهمان هیچ گونه آسیبی ندیدند.

پلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ماموران ما یک اسلحه پر به همراه جواهرات طلا و نقره به ارزش 1295000 دلار را از متهمین کشف و ضبط کردند. در نتیجه تلاش ‌های متعهدانه نیروهای پلیس، این جواهرات به مالباخته پس داده شد».

نیروی YRP معتقد است که این افراد بخشی از یک گروه تبهکار هستند که از ماه نوامبر در یک سری سرقت های مسلحانه از داروخانه ها، صرافی ها و جواهرفروشی ها شرکت داشته اند.

متهمان این پرونده شامل دو پسر 15 ساله و دو پسر 17 ساله تورنتویی هستند.

براساس اظهارات پلیس، یکی از مظنونان 17 ساله این پرونده متهم به انجام هفت سرقت تجاری دیگر در سراسر تورنتو و منطقه همیلتون است. پلیس می گوید یکی از مظنونان 15 ساله این پرونده نیز به دست داشتن در دو مورد از این سرقت ها متهم شده است.

در کل گفته شده که همه این افراد جمعا با 40 اتهام دیگر مواجه هستند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید