اخباراخبار کانادا

16 سال زندان برای مردی که مامور دلیوری قلابی برای قتل همسر سابق اش استخدام کرد

راجر جاگرنات 53 ساله اواخر ماه گذشته توسط قاضی جنیفر وولکامب در برمپتون به جرم اقدام به قتل همسر سابق اش مجرم شناخته شد و به 16 سال زندان محکوم شد. این فرد با اتهام اجیر کردن یک مامور دلیوری قلابی و قتل شریک زندگی سابق اش با تیر و کمان، روبرو بود. پلیس تصویر ضارب را منتشر کرده ولی می گوید این فرد تا به امروز شناسایی نشده است. 

قاضی وولکامب در جلسه صدور حکم گفت: این یک معجزه است که (قربانی) زنده مانده است. 

این زن که تورنتو استار از او نام نبرده است، 7 نوامبر 2018 پس از باز کردن درب خانه اش در میسیساگا به روی مردی که خود را مامور دلیوری جا زده بود، با تیر و کمان هدف قرار گرفت. تیر قفسه سینه قربانی را سوراخ کرد و قبل از قرار گرفتن در دیوار به اندام های داخلی وی آسیب جدی وارد کرد. 

این حمله به دنبال پایان یک رابطه عاشقانه بی فرجام با جاگرنات صورت گرفت. در دادگاه ادعا شد که جاگرنات به دنبال راه هایی برای کشتن شریک زندگی سابق اش بود. هنگامی که اولین تلاش او برای اجیر کردن یک عضو باند موتورسواران با شکست روبرو شد، جاگرنات ایده فرستادن مامور دلیوری قلابی با تیر و کمان مخفی شده در جعبه مقوایی را عملی کرد. دادستان گفت جاگرنات که می دانست باید حدود 350 هزار دلار برای سرمایه گذاری در خانه مشترک شان به این زن پرداخت کند، نقشه قتل وی را طرح کرد. 

بلافاصله پس از حمله، قربانی نزد پلیس ادعا کرد که احتمالا جاگرنات در آن دست داشت. پلیس پس از تحقیقات دو ساله، از جمله شنود مکالمات تلفنی جاگرنات، او را در آگوست 2020 بازداشت کرد. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید