اخباراخبار کانادا

یک راننده اوبر به 3 مورد تجاوز جنسی متهم شد

به گزارش ایران جوان و به نقل از torontosun یک راننده اوبر 39 ساله به نام تنیم عزیز، این هفته به 3 مورد تجاوز جنسی متهم شد.

این مرد قرار است در ماه سپتامبر محاکمه شود و بعد از آن باید سال ها عمر خود را در یک ندامتگاه فدرال بگذراند.

اولین مورد تجاوز تنیم عزیز به سال 2018 برمی گردد. پلیس می گوید که حدود ساعت 1:15 بامداد 6 سپتامبر 2018 گزارش یک مورد تجاوز جنسی به آنها مخابره شده است. این اتفاق در نزدیکی خیابان های دونداس و ساک ویل رخ داد.

پلیس می گوید زن 24 ساله ای به صورت آنلاین تاکسی اوبر سفارش داده بود، تاکسی که یک شاسی بلند مشکی بود خیلی زود از راه رسید و او را سوار کرد. اما راننده اوبر که بعدها مشخص شد تنیم عزیز نام دارد به جای اینکه مسافرش را به مقصدش برساند، او را به مکانی خلوت برد و به او تجاوز کرد. وقتی تنیم محل ارتکاب جرم را ترک کرد، قربانی موفق شد با پلیس تماس بگیرد.

در ادامه گزارش torontosun آمده است:

مورد دیگر به سال 2019 برمی گردد. یعنی زمانی که یک زن 21 ساله ادعا کرد در 8 آوریل 2019 حوالی ساعت 1 بعد از ظهر نزدیک خیابان رویال یورک وارد یک اتوموبیل شاسی بلند مشکی شده است. بعدها مشخص شد که این راننده نیز تمیم عزیز بوده و در همان اتوموبیل خود به این زن جوان تجاوز کرده است.

قربانی دیگر تمیم عزیز نیز دختر جوانی بود که پدرش موضوع تجاوز یک راننده اوبر به او را رسانه ای کرد.

بالاخره تمیم عزیز که ساکن میسیساگا است شناسایی و دستگیر شد و اکنون محکوم شده است. او با قرار وثیقه آزاد است و قرار است در ماه سپتامبر محکوم شود.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید