اخباراخبار جهان

یک دخـــــتر نوجـــــــوان تنـــــها چند ساعت پس از شـــــکایت از درد پایش درگذشت

به گزارش ایران جوان و به نقل از the-sun امــی ســـینگلتون 18 ساله ساعت 6 صبح روز 2 آوریل با درد یکی از پاهایش از خواب بیدار شد و به دلیل وخامت حالش چند لحظه بعد نقش بر زمین شد.

خانواده اش به سرعت او را به بیمارستان منتقل کردند، اما متاسفانه در آنجا شش بار ایست قلبی کرد و حدود ظهر درگذشت.

به گفته دوست خانوادگی آنها کارول جونز، امی بر اثر لخته شدن خون درگذشته است. اما طبق گزارش ها، قبل از اینکه امی صبح آن روز کذایی از رختخواب بلند شود، هیچ نشانه ای از بیماری نداشت.

کارول در این باره گفت: «امی در ابتدا از درد پا شکایت داشت. اما خیلی زود پاهای او ورم کرده و دو برابر شدند، به گونه ای که نتوانست تعادل خود را حفظ کند و در دستشویی نقش بر زمین شد.

او سالم بود و تا زمانی که صبح از خواب بیدار شد، هیچ علامتی نداشت. متاسفانه این اتفاق با سرعتی باورنکردنی رخ داد و همه ما را در شوک و حیرت فرو برد».

در حالی که خانواده امی منتظر رسیدن آمبولانس بودند، او چندین بار دچار ایست قلبی شد و بار دیگر در اورژانس نیز ایست قلبی کرد.

در ادامه گزارش the-sun آمده است:

کارول افزود: «پزشکان گفتند که قلب او خیلی آسیب دیده است و نمی توانند کاری برای او انجام دهند».

اعضای خانواده امی گفتند که او نوجوان سرزنده ای بوده است و قصد داشته در آینده در بخش خدمات بهداشتی و پزشکی مشغول به کار شود.

برادرش بن که ترانه ای را در مورد خواهرش سروده است، گفت: «خیلی دوستت دارم خواهر. احساس می کنم گنجی را در زندگی ام گم کرده ام. تو را برای همیشه دوست دارم».

کارول یک صفحه GoFundMe برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه امی راه اندازی کرده است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید