اخباراخبار کانادا

یکی دیگر از وزرای لیبرال با شرکتی غذایی وابسته به یکی از کارمندان ارشد دولت قرارداد بست

 Globalnews : براساس اطلاعات موثق، مارسی ین دومین وزیر لیبرالی است که قراردادی چندین هزار دلاری با شرکت غذایی وابسته به یکی از کارکنان ارشد دفتر احمد حسین، وزیر مسکن، منعقد کرده است.

براین اساس، خانم مارسی ین وزیر زنان و برابری جنسیتی مبلغ 10 هزار دلار از سرمایه مالیات دهندگان کانادایی را در قالب یک قرارداد به شرکت  Munch More Media اعطا کرده است؛ این شرکت روابط عمومی مستقر در تورنتو در زمینه ترویج صنعت رستوران و خدمات غذایی تخصص دارد.

براساس اطلاعات مستند، هیبا طارق مدیر این شرکت، خواهر تیا طارق است که در شش سال گذشته به عنوان کارمند ارشد، چندین سمت مهم در دولت لیبرال داشته است.

درضمن آمار به دست آمده از مدارک هزینه های عمومی نشان می دهند که دفتر حسین در حوزه انتخابیه یورک ثاوث-وستون، از ژانویه 2022 حداقل 93050 دلار از بودجه این حوزه انتخابیه را که توسط مالیات دهندگان آن تامین می شود، به شرکتMunch More Media  داده است.

طبق گزارش هزینه‌ها، خانم ین دو قرارداد با شرکت Munch More Media منعقد کرده است. یکی در مارس 2021 به ارزش 7 هزار دلار و دیگری در ژوئیه 2021 به ارزش 3 هزار دلار.

تیا طارق اکنون مدیر سیاست گذاری احمد حسین است.

دفتر خانم ین در پاسخ به انتشار این خبر گفت که شرکت Munch More Media پس از پیروزی وزیر در انتخابات اکتبر 2020 استخدام شد تا در زمینه «پشتیبانی ارتباطات و تبلیغات» برای دفتر تازه تاسیس او فعالیت کند.

جوهیس نامویرا، دبیر مطبوعاتی خانم ین گفت: «خانم مارسی ین، تاکنون به عنوان وزیر یا در مقام عضو پارلمان مرکز تورنتو با هیبا طارق ملاقات نکرده و با او تعاملی نداشته است. درضمن او از وجود روابط شخصی بین مدیران شرکت Munch More Media و پرسنل دفتر احمد حسین، هیچ گونه اطلاعی نداشته است».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید