اخباراخبار کانادا

یورش پلیس همــــــیلتون به یک بیمــــــــار در حین حمله صرع

یکی از کارمندان شرکت Canadian Tire در همیلتون می‌گوید که اوایل این هفته در حین تشنج صرع، مورد حمله پلیس قرار گرفته است. 

مارکوس چارلز در این باره گفت: «فکر کردم دارم می‌میرم».

در حال حاضر هنوز هم کبودی‌های هلالی شکلی بر روی شقیقه‌ها و استخوان گونه‌های او دیده می‌شود و هنوز هم جای دستبند بر روی دستان او باقی مانده است. 

گویا چارلز روز یکشنبه در مرکز شهر همیلتون در نزدیک محل کار خود در خیابان ویکتوریا دچار تشنج صرع شده است. او می‌گوید که هر چند وقت یک بار این حملات به او دست می‌دهند و هر بار بین شش تا هفت ساعت طول می‌کشند. 

او گفت: «زمانی که به هوش آمدم خود را روی تخت بیمارستان و سرم به دست دیدم. وقتی متوجه شدم که چند افسر پلیس من را محاصره کرده اند، از ترس به خودم لرزیدم».

در فیلم این اتفاق که توسط یکی از همکاران چارلز ضبط شده است، چارلز درازکش در کف پیاده‌رو دیده می‌شود و در حالی که دچار تشنج شده است چند افسر پلیس او را محاصره کرده اند و او را در حالی که مرتبا فریاد می زند، نگه داشته اند. 

بعدا چارلز متوجه شد که توسط شوکر تفنگی پلیس بیهوش شده است، زیرا زمانی که در بیمارستان به هوش آمد متوجه شد که پرستاران در حال درآوردن تیرهای شوکر از بدن او هستند.

زمانی که حال او مساعد شد یک افسر پلیس برگه ای به او داد که در آن سه اتهام ذکر شده بود: یک اتهام حمل اسلحه و دو اتهام حمله به ماموران اجرای قانون. او گفت: «تا زمانی که آن برگه را امضا نکرده ام، نمی توانم بیمارستان را ترک کنم».

گویا ماموران اورژانس پس از دریافت تماس و اعزام به محل نتوانسته بودند چارلز را مهار و به بیمارستان منتقل کنند، به همین دلیل از نیروی پلیس کمک خواسته اند. پلیس نیز به دلیل غیر قابل کنترل بودن چارلز و حمله نا آگاهانه او به ماموران پلیس و اورژانس، به زور و اسلحه شوکر متوسل شده است

این در حالی است که انتقادها بر علیه پلیس بالا گرفته، زیرا آنها معتقدند که پلیس باید بین فردی که صرع دارد و گیج است و فردی که قصد تعدی دارد، تمایز قائل شود

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید