اخباراخبار کانادا

یورش رعدآسای پلیس در سراسر انتاریو و دستگیری 107 کودک آزار 

انتاریو- در پایان ماموریت یک ماهه در سطح استان که با کد رمز ماوریک انجام شد، 107 نفر دستگیر شدند. بازداشت شدگان بصورت آنلاین کودکان را هدف قرار می دادند. 

عملیات ماوریک در ماه اکتبر با هدف محافظت از کودکان در برابر سوء استفاده و بهره کشی جنسی در اینترنت انجام شد. طی آن 168 حکم بازرسی صادر و 1032 دستگاه الکترونیکی حاوی تصاویر هولناک از کودک آزاری و استثمار جنسی توقیف شد؛طی این ماموریت در مجموع 428 اتهام علیه 107 نفر طرح شده و 61 قربانی شناسایی و برای کمک به نهادهای حمایتی ارجاع شدند.

تحقیقات پلیس ادامه دارد و احتمالا به وارد شدن اتهامات بیشتر منجر می شود. بازداشت شدگان بین 18 تا 86 سال سن دارند و برخی دارای سابقه محکومیت قبلی می باشند.

فرمانده پلیس انتاریو گفت: هر روز جنایات وحشتناکی علیه آسیب پذیرترین افراد جامعه ما رخ می دهد. آسیب وارد شده به این قربانیان جوان برای همیشه زندگی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.  

عملیات مورد اشاره با همکاری 27 اداره پلیس از بری، بلویل، برنتفورد، چاتام-کنت، کورنوال، دورهام، سادبوری، گوئلف، هالتون، اتاوا، همیلتون، کینگستون، لندن، نیاگارا، نورت بی، تیمینز، تاندر بی، سو سنت ماری سارنیا، پیتربورو، ناحیه یورک، پیل، وووداستاک، ویندزور، واترلو و تورنتو انجام شد. 

در حالی که پروژه Maverick یک ماه به طول انجامید، افسران از سراسر انتاریو هر روز شکارچیان آنلاین را به عنوان بخشی از استراتژی استانی شناسایی می کنند. از سال 2006 تاکنون حدود 66 هزار تحقیق انجام شده و 24608 اتهام علیه 6540 نفر طرح شده است. استراتژی استانی همچنین 3470 قربانی را در سراسر جهان شناسایی کرده است. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید