اخباراخبار جهان

گناهگار اعلام شدن افسر پلیس به دلیل غفلت از انجام وظایف خود در جریان حمله تِرییو

به نقل از  insauga : در جریان تحقیقات پلیس در مورد حمله مایکل ِرییو به دافونته میلر در سال 2016، یک افسر پلیس به غفلت از انجام وظایف خود اعتراف کرد. این حادثه در سال 2016 رخ داد و به قیمت از دست دادن چشمان میلر تمام شد.

در جریان تحقیقات دفتر مدیر بازرسی مستقل پلیس (OIPRD) مشخص شد که یک افسر پلیس به نام کریگ ویلیس در جریان این حادثه در انجام وظایف خود غفلت کرده است. در نتیجه براساس شواهد مستدل او فاقد اعتبار حرفه ای تشخیص داده شد.

دافونته میلر که در آن زمان 19 سال داشت در 28 دسامبر 2016 با این دو برادر یعنی مایکل و کریستین تِرییو درگیر شد. مایکل که افسر پلیس تورنتو است در آن زمان در مرخصی به سر می برد.

میلر شهادت داد که این دو برادر هنگامی که او از جلوی گاراژ آنها رد شده است در حالی که هر دو مشغول سیگار کشیدن بوده اند، او را مورد آزار و اذیت قرار داده اند. برادران تِرییو در پاسخ گفتند که میلر و یکی از دوستانش را در حال سرقت پول خرد از کامیون پارک شده در خیابان دیده اند.

این بگو مگوی ساده در نهایت به قیمت از دست رفتن بینایی میلر تمام شد. در نهایت کریستین از همه اتهامات تبرئه شد و مایکل تنها به یک حمله ساده متهم شد.

اما حالا تحقیقات پلیس ابعاد دیگری از این ماجرا را نشان می دهد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید