مقالاتمقالات اجتماعی

گسترش مرگبار جنگ باندهای B.C. در سراسر کانادا

 

قتل یکی از اعضای باند برادران کیپرز و پسرش در ادمونتون یک روز پس از قتل یکی دیگر از اعضای باند ونکوور رخ داد.

سه قتل باندهای خلافکار در ادمونتون و تورنتو در هفته گذشته نشان می دهد که جنگ مرگبار باندهای B.C. در حال گسترش در سراسر کاناداست.

چهارشنبه گذشته، پارمویر چاهیل گنگستر یونایتد نیشن B.C.  در تورنتو به ضرب گلوله کشته شد.

سپس روز پنجشنبه، یک پسر 11 ساله در کنار پدرش هارپریت سینگ اوپال که یکی از اعضای گروه برادران کیپرز است، در جنوب ادمونتون به ضرب گلوله کشته شد.

پلیس می گوید که این پسر عمدا کشته شده است. موضوعی که نشان دهنده نقض قوانین نانوشته این باندهاست. دوست پسر او نیز که در داخل یک اتومبیل بود، در روز روشن بیرون پمپ بنزین هدف قرار گرفت، اما گلوله به او اصابت نکرد.

اوپال و خانواده اش در تیراندازی سال 2021 هدف تیراندازی قرار گرفتند. در آن زمان یک مرد مسلح از پنجره یک پیتزافروشی در ادمونتون به آنها شلیک کرد.

متهم این پرونده بعدا این اتهامات را انکار کرد، زیرا دیگر احتمال محکومیت او وجود نداشت.

پلیس ادمونتون تایید کرد که اوپال یکی از شخصیت های رده بالای صحنه جرایم سازمان یافته در ادمونتون است، اما از گفتن اینکه آیا او به گروه خاصی وابسته است یا خیر، خودداری کرد.

در ضمن پلیس از بیان اینکه آیا پلیس بر این باور است که این تیراندازی انتقام خشونت های دیگر بوده است و یا اینکه انتظار دارد انتقال قتل اوپال گرفته شود، خودداری کرد.

به گفته یک منبع خبری، اوپال یکی از همکاران برجسته برادران کیپرز بود، در حالی که چاهیل با باند یونایتد نیشن مرتبط بود.

او در این زمینه گفت: «درگیری BK و UN خارج از کنترل است».

 

در حالی که این جنجال ها از منطقه ونکوور سرچشمه می گیرد، تا جایی که از قراین و شواهد پیداست، این قتل های انتقام جویانه اکنون در سراسر کشور گسترش یافته اند.

باندهای برادران کیپرز، یونایتد نیشن و گروه Red Scorpion-Kang تنها تعدادی از باندهای B.C. هستند که گویا تمام کشور را به میدان تاخت و تاز خود تبدیل کرده اند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید