اخباراخبار جهان

گربه‌ای که رفتار سگ‌ها را تقلید می‌کند در اینترنت جنجال بپا کرد

به گزارش ایران جوان و به نقل از msn گربه ای به نام کایزار با تقلید رفتارهای سگ ها، توجهات را در فضای آنلاین به سمت خود جلب کرده است.

اوایل هفته گذشته ویدئویی در تیک تاک در حساب کاربری Kaizargoeswild از نفس نفس زدن یک گربه نارنجی منتشر شد که توجه خیلی ها را در فضای مجازی به خود جلب کرد.

در این ویدئو این گربه نارنجی با نفس نفس زدن مانند سگ ها از مادرش می خواهد که به او توجه کند.

در کپشن این پست خنده دار آمده است: «وقتی گربه شما با سگ بزرگ شود چنین اتفاقی رخ می دهد. ما چندین بار کایزار را برای معاینه پزشکی برده ایم، او هیچ گونه بیماری قلبی و ریوی ندارد و ظاهرا این رفتار را از خواهر بزرگترش (سگ) یاد گرفته است. او حتی گاهی اوقات مانند سگ ها پارس می کند، البته من تاکنون موفق نشده ام فیلمی از این صحنه تهیه کنم».

طبق گفته یک کلینیک حیوانات در گرینزبورو کارولینای شمالی، مقداری نفس نفس زدن در گربه ها طبیعی است، اما در موارد دیگر ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی باشد که باید توسط دامپزشک مورد بررسی قرار بگیرد.

 

این پست به سرعت در رسانه های اجتماعی محبوبیت پیدا کرد و تاکنون بیش از 4.6 میلیون بار دیده شده و 1.1 میلیون لایک دریافت کرده است.

یکی از کاربران در نظرات این پست نوشت: «من عاشق گربه هایی هستم که توسط سگ ها بزرگ شده اند و سگ هایی که توسط گربه ها بزرگ شده اند»، دیگری گفت: «گربه ‌های من وقتی هوا واقعا گرم می شود این کار را انجام می دهند».

کاربر دیگری گفت: «شنیده بودم گربه ها وقتی چیزهایی مانند پرندگان را ببینند این کار را انجام می دهند. این اولین بار است که چنین چیزی می بینم، واقعا جالب و تماشایی است».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید