اخباراخبار کانادا

گران فروشی در سوپری که به ارزان فروشی معروف است! 

اگر می‌ خواهید هزینه تامین مواد غذایی را کاهش دهید، احتمالا به خرده ‌فروشی‌ هایی مانند Fresh Co و No Frills که به ارزان فروشی معروف هستند، مراجعه می کنید. اما به نظر می رسد حتی سوپرمارکت‌ های تخفیف‌ دار نیز از قیمت‌ های تورمی در امان نیستند و اجناسی با قیمت بسیار گران عرضه می کنند. 

در پستی که بطور گسترده بازنشر شده است، یکی از کاربران اظهار داشت که کالایی را به قیمت باورنکردنی 32 دلار در فروشگاه پیدا کرده است. فردی دیگر پستی را در Reddit به اشتراک گذاشت نوشت: 34.40 دلار برای یک مرغ نپخته در No Frills خیابان سنت کلر و اوک وود!

صدها شهروند تورنتویی با گذاشتن کامنت روی این پست ها به قیمت بسیار بالای مایحتاج اولیه و ضروری خانوار – به ویژه مواد غذایی – و همچنین افزایش سرسام آور اجاره بهاء و سایر مخارج زندگی اعتراض کرده اند. 

برخی از کاربران قیمت مرغ 34 دلاری را با صرف یک وعده غذای آماده در رستوران مقایسه کردند.  فردی نوشت می تواند یک مرغ خوش طعم و پخته را از رستوران محلی خود به قیمت 20 دلار تهیه کند. 

برخی دیگر می گویند Costco  و حتی Loblaws، مرغ برشته را به ترتیب با قیمت 7.99 دلار و 12.99 دلار عرضه می کنند. 

کاربری ادعا کرد قیمت ها در No Frills ، بسته به محله ای که فروشگاه در آن واقع شده متفاوت است. برای مثال قیمت ها در No Frills واقع در یک محله اعیان نشین می تواند بسیار نزدیک به قیمت های Longos  باشد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید