اخباراخبار کانادا

کیف پول گمشده زن انتاریویی 40 سال بعد به دخترش بازگردانده شد

ونسا آستین می گوید وقتی شخصی با یک کیف پول به دفتر کار او در گوئلف –  انتاریو آمد گیج شد. اما وقتی فهمید کیف پول به مادرش تعلق داشت و 40 سال پیش گم شده بود، شگفت زده شد.  ونسا می گوید: کیف آنقدر خوب حفظ شده بود که واضح بود در 40 سال گذشته هیچکس آن را لمس نکرده است. 

مردی که کیف پول را پیدا کرد، اندرو مدلی بازرس ساختمانی از دیترویت است. او این کیف را هنگام کار در انبار مرکز خرید ایتون – تورنتو در یکی از کانال های هوا کشف کرد. 

ونسا که در تورنتو بزرگ شده، به یاد می آورد که هر شنبه به مرکز خرید ایتون می رفتند و قدم می زدند. بنابراین حدس می زند که کیف مادرش آنجا گم شده یا دزدیده شده بود. 

کیف حاوی کوپن های واندرلند کانادا، کارت عضویت کتابخانه عمومی تورنتو، کارت بانک TD، یادگاری هایی از پدر ونسا و عکس ونسا در دوران کودکی است که به مدارک مهاجرت مادرش از السالوادور پیوست شده بود. 

همانطور که گفته شد مدلی حین بازرسی متوجه کیف پولبین کانال کشی و حفره ای در دیوار شد. او می گوید: واضح بود که کسی عمدا آن را آنجا قرار داده بود، کیف را بیرون آوردم و به اتفاق یکی از همکاران باز کردم. آن را به اتاق هتل ام برگرداندم و جستجو برای یافتن صاحب کیف را آغاز کردم.  

اینکه او چگونه بستگان صاحب کیف را با استفاده از اسم روی کارت ها پیدا کرد، خود یک اتفاق شگفت انگیز است. مدلی که جستجوهای اولیه اش در فیسبوک بی نتیجه بود، ناامید شده بود و قصد داشت تورنتو را به مقصد دیترویت ترک کند، تصمیم گرفت یک تلاش دیگر برای رسیدن به آستین انجام بدهد. لینکدین را بررسی کرد و آستین و محل کار او را پیدا کرد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید