اخباراخبار کانادا

کنترل شدید تی تی سی برای دستگیری افراد بدون بلیت

به نقل از torontosun : آژانس حمل و نقل عمومی تورنتو (TTC) به دلیل کمبود نقدینگی قصد دارد کرایه ها را به دوران قبل از همه گیری بازگرداند، براین اساس پیش بینی شده است که این آژانس از محل بلیت فروشی امسال 6 میلیون دلار درآمد کسب کند.

TTC در حال برنامه ‌ریزی است تا از پایان ماه مارس، بلیت ‌فروشی را به شکلی جدی تر شروع کند و اجازه ندهد که دیگر افراد بدون بلیت از خدمات این سیستم حمل و نقل استفاده کنند.

در گزارش جلسه هیئت مدیره TTC اعلام شده است آژانس حمل و نقل عمومی به دنبال تغییر فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی از طــریق خرید بلیت است.

براساس این گزارش حدود 13 درصد از مشتریان سیستم TTC هیچ پولی بابت کرایه پرداخت نمی کنند. اما پست هایی که در رسانه های اجتماعی توسط مردم به اشتراک گذاشته شده اند نشان می دهد که درصد افراد خاطی بسیار بیشتر از این است.

در این گزارش آمده است که TTC به «بازنشانی هنجارهای اجتماعی برای برهم زدن رفتار مشتریان خاطی» خود نیاز دارد و تنها در این صورت است که می تواند سرپا بماند و به فعالیت خود ادامه دهد؛ براساس این گزارش TTC به دنبال اجرای یک استراتژی جامع ضد نژادپرستی است. ماجرای اتخاذ این استراتژی به سال 2018 برمی گردد، در آن زمان بازرس شهرداری از ماموران بلیت سیستم حمل و نقل عمومی تورنتو به دلیل بازداشت یک جوان سیاهپوست انتقاد کرد؛ جرم این جوان عدم ارائه بلیت بود.

گویا این بار سیستم حمل و نقل عمومی تورنتو می خواهد رویکردی جدید را در زمینه اخذ کرایه در پیش بگیرد. به همین دلیل سعی دارد مشتریان خود را تشویق کند از کارت های PRESTO استفاده کنند زیرا در این صورت درآمد حاصل از کرایه ها سریعتر وارد چرخه درآمدی این سیستم می شود

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید