اخباراخبار کانادا

کشته شدن دو افسر پلیس ادمونتون هنگام رسیدگی به دعوای خانوادگی

آلبرتا- دیل مکفی، فرمانده پلیس ادمونتون گفت، تراویس جردن 35 ساله و برت رایان 30 ساله که برای رسیدگی به درگیری خانوادگی در یک مجتمع آپارتمانی وارد ساختمانی در شمال غربی شهر شدند، توسط مرد مظنون هدف گلوله قرار گرفته و کشته شدند. 

مکفی در کنفرانس مطبوعاتی 16 مارچ با شرکت آمارجیت سوهی (شهردار ادمونتون)، مایک الیس (وزیر امنیت عمومی آلبرتا) و دیگر مقامات آلبرتا، به خبرنگاران گفت: نمی توانم تاسف خود بابت از دست آنها را توصیف کنم. در حال حاضر همه نشانه ها حاکی از آن است که آنها حتی فرصت استفاده از سلاح گرم خود نداشتند.

مکفی گفت: به نظر می رسد مظنون با شلیک گلوله به خود، جان اش را از دست داد.  یک زن مرتبط با مظنون با جراحات خطرناک به بیمارستان منتقل شده و در وضعیت پایدار اما وخیم قرار دارد. 

جاستین ترودو، با انتشار پیام در توییتر نوشت: افسران پلیس هر روز برای حفظ امنیت مردم خود را در معرض خطر قرار می دهند. خبر کشته شدن دو افسر پلیس ادمونتون در حین انجام وظیفه ما را به یاد این واقعیت می اندازد. به عزیزان و همکاران این افسران تسلیت می گویم. 

این اولین قتل در میان سرویس پلیس ادمونتون از سال 2015 به اینسو می باشد. زمانی که افسر پلیس دانیل وودال، در حین ماموریت مورد اصابت چندین گلوله قرار گرفت. افسر دیگر، گروهبان جیسون هارلی نیز مجروح شد، اما جان سالم به در برد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید