اخباراخبار کانادا

کشاورز آلبرتایی به دلیل کشتن دو شکارچی متیس به 13 سال حبس محکوم شد

آنتونی بیلودو، کشاورز آلبرتایی به جرم قتل دو شکارچی متیس به دستور پدرش، توسط اریک مکلین قاضی دادگاه سلطنتی گناهکار و به 13 سال حبس بدون آزادی مشروط محکوم شد.

قاضی در جلسه دادگاهی آنتونی بیلودو گفت: «آنتونی دو مرد بی گناه را که در حال خوشحالی برای شکار موفق خود بودند، به قتل رسانده است؛ شکاری که قرار بود غذای چند نفر از مردم جامعه ما شود. این کشاورز به دستور پدرش اسلحه را برداشته و بدون اینکه چیزی بپرسد، در عرض چند ثانیه شلیک کرده و جیکوب سانسوم و موریس کاردینال را بی گناه به قتل رسانده است».

.

 

بیلودو 34 ساله و پدرش راجر در ماه مه گذشته به دلیل کشتن سانسوم و کاردینال در 27 مارس 2020 محکوم شده بودند. این اتفاق پس از آن رخ داد که راجر و پسر کوچکترش ژوزف، سانسوم و کاردینال را 7 کیلومتر با اتومبیل راجر تعقیب کردند.

هیئت منصفه، راجر را در قتل عمد هر دو نفر مقصر تشخیص داد؛ در حالی که آنتونی به ترتیب به خاطر قتل کاردینال و سانسوم به قتل درجه دوم و قتل غیرعمد محکوم شد. قاضی پرونده راجر را نیز به 10 سال زندان محکوم کرده بود.

کشاورز آلبرتایی، بیلودو ادعا می کند که آنها سانسوم و کاردینال را تعقیب می کردند، چون معتقد بودند که این دو نفر در روستای محل زندگی آنها قصد جنایت و یا سرقت اموالشان را داشتند.

قاضی مکلین درباره این قتل اینطور توضیح داد که «این دو مرد به زمین احترام و با فرهنگ خود آشنایی داشتند. حقیقت این است که این دو نفر قربانی برداشت اشتباه دیگران از فرهنگ جامعه خودشان شده اند».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید