اخباراخبار کانادا

کارگران یک کارخانه در انتاریو پس از 10 سال تلاش برنده بخت آزمایی شدند

به گزارش ایران جوان و به نقل از blogto حدود 10 سال پیش یک گروه 12 نفره از کارگران یک کارخانه در تورنتو تصمیم گرفتند یک تیم تشکیل دهند و به همراه هم در قرعه کشی بلیط بخت آزمایی شرکت کنند.

این بار در ماه فوریه قرعه به نام کارلوس رودریگز افتاد تا بلیط قرعه کشی لوتو 6/49 را خریداری کند. به همین دلیل خود او نیز مسئول بررسی بلیط شد، کارلوس هنگامی که در پمپ بنزین بود تصمیم گرفت بلیط قرعه کشی را چک کند و با کمال تعجب متوجه شد که گروه آنها در قرعه کشی 6/49 لوتو در 11 فوریه 2023 برنده شده است.

به گفته وب سایت Play Nowهیچکس در این مرحله برنده جکپات 5 میلیون دلاری نشده است. اما جایزه دوم بین سه بلیط تقسیم می شود که یکی از این بلیط ها، متعلق به کارلوس و همکارانش است، در این صورت آنها جمعا روی هم رفته برنده 723 هزار دلار شده اند.

در ادامه گزارش blogto آمده است:

زمانی که رودریگرز متوجه شد آنها 723 هزار دلار برنده شده اند، بلافاصله شروع به حساب و کتاب کرد و به این نتیجه رسید که هر کدام از اعضای گروه 6025 دلار برنده شده اند.

رودریگز تصمیم گرفت خیلی زود این خبر را به اطلاع سایر اعضای گروه برساند، هیچ یک از آنها خبری را که شنیده بودند باور نمی کردند. خبر برنده شدن آنها در بخت آزمایی مثل یک بمب در کارخانه صدا کرد و همه را به وجد آورد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید