اخباراخبار جهان

کارآفرین 27 ساله ای پس از ترک وال استریت، امپراطوری 8 میلیون دلاری خود را ساخت

نیل هرشمن کارآفرین و مالک رستوران 16 Handles، مجموعه زنجیره ای فرویو (froyo chain) را در ماه اوت خریداری کرد. او در اوایل 20 سالگی به عنوان تحلیلگر وال استریت کار می کرد. بعدها شغل خود را رها کرد و تصمیم گرفت یک رستوران 16 Handles را راه اندازی کند.

اما او چگونه او توانست امپراطوری خود را در عرض سه سال بسازد؟

نیل هرشمن در سال 2019 با کمک یک وام تجاری، یک امتیاز رستوران 16 Handles را در منهتن خریداری کرد؛ در ضمن او صاحب امتیاز Dippin’ Dots و Captain Cookie نیز هست.

او اعتقاد دارد که کارآفرین بزرگ شده است. هرشمن گفت: «زندگی به من یاد داد که فقط باید روی مهارت های خودم تمرکز کنم. این فلسفه محرک بسیاری از دستاوردهای من بوده است».

هرشمن پس از خرید امتیاز رستوران 16 Handles به مدت چند ماه بدون اینکه خود را به عنوان مالک معرفی کند در پیشخوان این رستوران کار کرد و از ساده ترین و دم دست ترین کارها شروع کرد. این کار به او کمک کرد تا علاوه بر شناخت چم و خم کار، با پرسنل رستوران و دغدغه ها و نیازهای آنها آشنا شود. این یکی از بزرگترین عوامل موفقیت او به شمار می آید.

یکی دیگر از رموز موفقیت او، استفاده از موقعیت همه گیری برای رشد کسب و کارش بود. او از این موقعیت برای اجاره مکان های مناسب با قیمت مناسب در نیویورک استفاده کرد.

او می گوید: «یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت من این است که سعی می کنم راه حل های خلاقانه ای برای آنچه به ظاهر غیرممکن به نظر می رسد پیدا کنم. من عادت دارم به جای تسلیم شدن پس از شنیدن نه، با ایده پردازی مشکل خودم را حل کنم».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید