فرهنگ و هنرفیلم و سینما

چگونه ستاره فیلم تاپ گان کنترل زندگی حرفه ای اش را در دست گرفته است؟ 

تام کروز، قهرمان فیلم های اکشن که در سال 1986 با ایفای نقش کاپیتان پیت ماوریک میچل به شهرت جهانی دست یافت و به زودی 60 ساله می شود، به مناسبت اکران فیلم Top Gun: Maverick  با هلیکوپتر بر باند ناو هواپیمابر USS Midway  فرود آمد و در کنار مایلز تلر و جنیفر کانلی برای دوستدارانش دست تکان داد. 

او این روزها کمتر در انظار عمومی ظاهر می شود. در حالی که در سال های 2005 تا 2012 رسانه ها هر حرکت او و همسرش کیتی هولمز را مستند می کردند. از جمله عروسی مجلل تام و کیتی در ایتالیا و تولد دخترشان سوری. تام، تنها چند روز پس از تولد سوری، آن را رویدادی معنوی توصیف کرد و همزمان از نفوذ و نقش تاثیرگذارش در فرقه ساینتولوژی خبر داد. 

او این روزها اغلب غایب است. آخرین باری که پاپاراتزی ها تام کروز را در خیابان یا هر جای دیگر با لنز دوربین هایشان شکار کردند، چه زمانی بود؟ کروز پس از روابط عاشقانه داغ با نیکول کیدمن، پنه لوپه کروز و کیتی هولمز، سال هاست که با هیچ زنی دیده نشده است. البته این بدان معنا نیست که با کسی رابطه ندارد، بلکه این نشان دهنده قدرت کروز در کنترل وجهه ایست که می خواهد از خود بروز بدهد. 

آخرین باری که او با کسی مرتبط شد، همبازی ‌اش هیلی آتول در قسمت جدید ماموریت: غیرممکن در اواخر سال 2020 بود. هفتمین فیلم از مجموعه Mission Impossible  قرار است سال آینده اکران شود، بنابراین از هم اکنون می توان پیش بینی کرد که کروز و آتول را بیشتر در کنار یکدیگر خواهیم دید. 

در حال حاضر، کروز می خواهد دیده شود، اما آن طور که خودش می خواهد. او اخیرا مهمان برنامه   The Late Late Show with James Corden  بود و در کنسرت لیدی گاگا در MGM لاس وگاس حضور یافت. اما حضور او یک هدف تبلیغاتی داشت. زیرا لیدی گاگا، ترانه متن فیلم تاپ گان به نام Hold My Hand  را اجرا کرده است. 

همانطور که پیش بینی می شد، اکران فیلم به شدت کنترل شده برگزار شد. نمایندگان کروز کاملا رسانه ها را توجیه کرده بودند که مبادا راجع به شلی میسکاویچ (همسر دیوید میسکاویچ، رهبر فرقه ساینتولوژی و دوست نزدیک کروز) که از آگوست 2007 در انظار عمومی دیده نشده، سوال کنند. همچنین اخطار شد که از دنی مسترسون (بازیگر) سراغ گرفته نشود. مسترسون (عضو فرقه ساینتولوژی) با اتهام تجاوز به سه زن، از جمله دوست دختر سابقش کریسی کارنل بیکسلر، در خانه اش در بورلی هیلز (بین سال های 2001 تا 2003) روبرو شده است. محاکمه او آگوست امسال آغاز می شود. 

شرط و شروط دیگری نیز برای رسانه ها گذاشته شد، از جمله اینکه باید از دوربین های حرفه ای استفاده شود و فیلمبرداری با آیفون مجاز نیست. هرچه باشد، صحبت از تام کروز است و کروز باید همیشه عالی به نظر برسد!

کروز را در مراسم اکران، هیچ یک از فرزندانش (بلا 29 ساله و کانر 27 ساله که به همراه نیکول کیدمن به فرزندی پذیرفت و همچنین سوری 16 ساله) همراهی نمی کردند. اگر چه کروز با فرزندان بالغش که عضو فرقه ساینتولوژی می باشند نزدیک است، اما ارتباطی با سوری که در 7 سالگی از مادرش جدا شد، ندارد. 

کیتی هولمز و تام کروز در سال 2012 به زندگی زناشویی 6 ساله شان خاتمه دادند. در آن زمان کروز در ایسلند مشغول بازی در فیلم Oblivion بود و کیتی و سوری در نیویورک زندگی می کردند. این زوج طلاق خود را در 11 روز نهایی کردند. کروز قرار بود تا 18 سالگی سوری، سالانه 400 هزار دلار به عنوان نفقه به هولمز بپردازد. کروز همچنین ملزم به تامین مخارج پزشکی و هزینه تحصیل سوری بود. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید