اخباراخبار کانادا

چگونه خواهران تورنتویی برند موفق سس پاستای خود را راه اندازی کردند

اگر به غذاهای ایتالیایی، بخصوص پاستا علاقه دارید، سس Thank Frank بهترین گزینه است. 

این سس که توسط خواهران تورنتویی، میشل و ناتالی ساتورنینو ساخته شده، یک ایده بیزنس خانگی دوران کووید است که هم اکنون به یک برند تجاری تمام عیار تبدیل شده است. 

میشل می گوید: والدین ما بیش از 30 سال است که رستوران Scaccia  را در مرکز شهر دارند و من و خواهرم همیشه در آنجا کار می کردیم. با بسته شدن رستوران در طول همه گیری، به ارائه غذای آماده روی آوردیم. بسیاری از بازخوردها در آن زمان این بود که مردم خواهان سس شیشه ای بودند. 

میشل و ناتالی تصمیم گرفتند سس آماده ای را بسازند که طعم سس خانگی داشته باشد. در نهایت پس از یک سال تلاش و آزمودن رسپی های مختلف، سس Thank Frank  متولد شد. نام آن ادای احترامی بود به فرانکا، مادرسالار خانواده سانتورنینو!

این سس که بدون مواد نگهدارنده ساخته شده، فاقد سیر و انواع ادویه های موجود در مارک های دیگر است که می تواند باعث ناراحتی گوارشی شود.Thank Frank  در حال حاضر در سه طعم کلاسیک، رز و بولونز ارائه می شود. 

این سس هم اکنون بصورت آنلاین، در رستوران Scaccia  و تعدادی از خرده فروشان محلی از جمله Tiny’s General Store  در دسترس است، اما برنامه توسعه آن در سراسر کانادا نیز وجود دارد. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید