اخباراخبار کانادا

چگونه از سرقت بسته های تحویلی پشت درب منازل جلوگیری کنیم؟

کانادا- با نزدیک شدن کریسمس، بسته های پستی بیشتری به منازل تحویل می شود. کارشناسان می گویند مهمترین چیز محافظت از هدایا و خریدهای گران بها در برابر سرقت است. 

طبق نظرسنجی آنلاین  FedEx Express Canada  و Angus-Reid که با شرکت 1525 کانادایی صورت گرفت، حدود 69 درصد از خریداران انتاریویی نگران به سرقت رفتن بسته های رها شده پشت درب منازل خود می باشند. 

از هر چهار کانادایی یک نفر یا 22 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی، سرقت شدن بسته خود را به FedEx Canada  گزارش کردند. در حالی که این نسبت یک سال قبل از آن یک نفر از هر پنج کانادایی بود. 

جیمز اندرسون، سخنگوی FedEx Express Canada گفت: این شلوغ ‌ترین فصل کاری ما در سال است. این ارقام برای شرکت ما رکورد بالایی محسوب می شود. اما اقداماتی وجود دارد که مردم می توانند برای جلوگیری از سرقت انجام بدهند. مهمترین کار ردگیری بسته پستی است. اگر در طول روز در خانه حضور ندارید، باید بدانید که بسته شما چه روز و ساعتی به دست تان می رسد. 

در اینجا چند روش برای کاهش ریسک، ارائه می شود: 

  • نصب دوربین امنیتی
  • ردگیری بسته های پستی 
  • اگر نمی توانید برای تحویل گرفتن بسته در خانه باشید، آدرس محل تحویل را عوض کنید. با این کار بسته به یک دفتر پستی نزدیک محل زندگی یا کار شما هدایت می شود، تا شخصا آن را تحویل بگیرید.
  • محل گذاشتن بسته را تعیین کنید.
  • دریافت امضاء هنگام تحویل را الزامی نمایید تا بسته پشت درب رها نشود. 

پلیس تورنتو به ساکنان توصیه می ‌کند سرقت بسته ‌ها را به پلیس گزارش کنند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید