اخباراخبار کانادا

چه تعداد از تخت های ICU بیمارستان های شهر یورک توسط بیماران مبتلا به کووید 19 اشغال شده است؟

وب سایت YorkRegion•com از زمان شروع همه‌گیری کووید 19 در مارس 2020، وضعیت شیوع این بیماری در نقاط مختلف یورک را مورد پایش قرار داده و مناطقی را که شیوع بیماری در آنها بیشتر است، شناسایی کرده است.

در حال حاضر آمارها گواه این هستند که شرایط تغییر کرده و اوضاع روز به روز بغرنج تر می شود.

پاتریک کیسی، مدیر ارتباطات شرکتی شهرستان یورک گفت: «تعداد موارد مثبتی که روزانه توسط بهداشت عمومی منطقه یورک اعلام می شوند، بسیار کمتر از تعداد واقعی مبتلایان به این بیماری در این منطقه است.

در واقع این آمار تنها بخشی از واقعیت انتقال کووید 19 در جامعه را منعکس می‌کنند. به همین دلیل در صورت واقعی نبودن این آمارها، نرخ انتقال و خطری که جامعه را تهدید می کند، به درستی منعکس نمی یابد».

4 بیمارستان شهرستان یورک و بخش های ICU آنها میزبان بیماران مبتلا به کووید 19 هستند.

از 86 بیمار مبتلا به کووید 19 در شهرستان یورک که به دلیل وضعیت شدید بیماری به بستری در بیمارستان نیاز پیدا کرده اند، 7 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند؛ از این رو می توان گفت که این بیماران تا 20 دسامبر 6.3 درصد تخت های ICU بیمارستان های یورک را به اشغال خود درآورده اند.

بهداشت عمومی یورک در هفت روز گذشته 497 مورد ابتلای جدید به کووید 19 را گزارش کرده است.

در 20 دسامبر تعداد مبتلایان جدید 79 مورد بوده که نسبت به روز قبل افزایش 15 نفری را نشان می دهد.

براساس آمارهای بهداشت عمومی شهرستان یورک، از ابتدای شیوع کووید 19 تا کنون 126607 نفر در این منطقه به این بیماری مبتلا شده اند و 1098 مورد از آنها فوت کرده اند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید