اخباراخبار کانادا

چهار مورد سرقت مسلحانه اتومبیل در اسکاربورو طی یک شب

تورنتو- آخرین موارد سرقت ها در عرض تنها دو ساعت اتفاق افتاد. پلیس در حال بررسی چهار سرقت اتومبیل در منطقه اسکاربورو است؛ متاسفانه طی هفته های اخیر، موارد سرقت مسلحانه در سراسر کلانشهر تورنتو (GTA) افزایش یافته است؛ آخرین سرقت ها در یک بازه زمانی دو ساعته، از ساعت 11:44 دقیقه شب تا 1:15 دقیقه بامداد به وقوع پیوست. 

به گفته پلیس در ساعت 11:44 شب، سارق مسلح به اسلحه کمری به صاحب اتومبیل که در پارکینگ خانه اش در نزدیکی خیابان مک لوین و گرینسپایر قرار داشت، نزدیک شد و با تهدید خواست اتومبیل را در اختیارش بگذارد. مظنون در انجام نقشه موفق نبود و از محل فرار کرد. 

5 دقیقه بعد، در ساعت 11:49 دقیقه شب، سارق مسلح به راننده اتومبیل در پارکینگ خانه اش در نزدیکی خیابان مورنینگ ساید و شپرد شرق نزدیک شد و با تهدید سلاح گرم اقدام به سرقت اتومبیل کرده، با اتومبیل قربانی متواری شد. 

43 دقیقه بعد، در ساعت 12:32 دقیقه، سرقت سوم رخ داد. این واقعه در نزدیکی خیابان کندی و گلامورگان و هنگامی که قربانی قصد پارک اتومبیل اش را داشت، رخ داد. 

حدود 45 دقیقه بعد، در ساعت 1:15 بامداد آخرین مورد سرق اتومبیل از درایو وی خانه ای در نزدیکی خیابان فارماسی و مک نیکول انجام شد این بار نیز مظنون با دست خالی محل را ترک کرد، خوشبختانه هیچ مورد مجروحیت گزارش نشد؛ پلیس تا به این لحظه مشخصات مظنون یا اتومبیل های سرقت شده را فاش نکرده است. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید