اخباراخبار کانادا

چند همکار بعد از 20 سال بازی، برنده یک جایزه یک میلیون دلاری شدند

به گزارش ایران جوان و به نقل از blogto هشت زن اهل انتاریو که سال ها در آموزش و پروش با هم همکار بودند، بالاخره بعد از 20 سال بازی، برنده جایزه یک میلیون دلاری شدند. آنها حتی بعد از بازنشستگی نیز هر هفته شانس خود را امتحان می کردند، تا اینکه بالاخره قرعه شانس به نامشان افتاد.

برنادت کنی که ساکن نیومارکت است گفت که هر هفته یک بلیط می خرد. او در حالی که در مرکز جایزه OLG بود، گفت: «من بلیط ها را می خرم و هر یکشنبه صبح آنها را چک می کنم».

اما این صبح یکشنبه با بقیه یکشنبه ها تفاوت داشت، زیرا کنی پس از بررسی بلیط بخت آزمایی خود متوجه شد که گروه آنها در قرعه کشی لاتاریو در 4 مارس 2023 برنده 956 هزار دلار شده اند.

کنی با وجود اینکه هنوز سردرگم بود، بلافاصله به سایر همکاران خود خبر داد.

در ادامه گزارش blogto آمده است:

هدر لاندبرگ یکی از همکاران کنی که او نیز در نیومارکت زندگی می کند، گفت: «وقتی برنادت با من تماس گرفت و به من گفت که شماره ای را یادداشت کنم، فکر کردم شماره تلفن است.

اما وقتی به من گفت این رقم جایزه ای است که برنده شده ایم، شوکه شدم».

اما همه چیز حقیقت داشت و آنها بعد از دریافت این جایزه، آن را در بین خود تقسیم کردند. حالا هر کدام از آنها برای 120 هزار دلار خود برنامه ای دارند. آنها معتقدند که برنده شدن این جایزه بعد از 30 آشنایی و دوستی آنها با هم، بسیار خوش یمن است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید