اخباراخبار کانادا

چند مکان زیبای انتاریو برای گشت و گذار 

 

انتاریو دارای جاذبه های طبیعی  فراوان است که ممکن است بسیاری از مردم یا نام شان را نشنیده باشند و یا زحمت سفر کردن به آنها را به خود ندهند. در اینجا چند مکان رویایی برای گشت و گذار تابستانی معرفی می شود. 

جزیره فلاورپات (Flowerpot Island) 

صخره‌ های عظیم در جزیره فلاورپات در طول هزاره ‌ها شکل گرفته ‌اند و یکی از جاذبه های طبیعی در توبرموری می باشند. البته کشتی غرق شده و غارهای طبیعی نیز برای دیدن وجود دارد. شما فقط می توانید با قایق به این جزیره بروید، اما مناظر شگفت انگیز آن ارزش قایق سواری 6.5 کیلومتری را دارد. 

شهر ارواح بالاکلاوا (Balaclava Ghost Town) 

برای رسیدن به بالاکلاوا (واقع در غرب رنفرو) کمی پیاده روی لازم است، اما آسیاب قدیمی زیبای آن ارزش آن را دارد. این شهر اواسط قرن نوزدهم تاسیس شد، اما با پایان یافتن ذخایر الوار، خالی از سکنه شد. 

 

آبشار برایدل ویل در جزیره مانیتولین (Bridal Veil Falls – Manitoulin Island)

آبشار Bridal Veil در جزیره مانیتولین باعث می شود خود را شبیه تام کروز و الیزابت شو در فیلم کوکتل احساس کنید.  ضمن اینکه می توانید زیر آبشار شنا کنید. 

برج دیدبانی دورست (Dorset Lookout Tower)

این برج دیدبانی در نزدیکی دریاچه Bay و مشرف به طبیعت زیبا و دست نخورده است. شما می تواند از ارتفاع 142 متری مناظر زیبای ماسکوکا را تماشا کنید. 

جزیره بت تاب (Bathtub Island)

مشکل شنا در دریاچه سوپریور این است که آب آن بسیار سرد است، اما در این جزیره کوچک اینطور نیست. آب دریاچه میان صخره های کم عمق جمع شده و سپس توسط خورشید گرم می شود. 

 

کارخانه کاغذسازی باربر (  (Barber Paper Mill

قدمت این ویرانه های قدیمی زیبا در امتداد رودخانه کردیت در جورج تاون به دهه 1860 باز می گردد. 

پارک سند هیل(Sandbanks Park) 

این جواهر پنهان در سواحل دریاچه Eerie از پارک سندبنکس بهتر است و هم برای شنا و هم اقامت شبانه مناسب است. 

غار تایندیناگا (Tyendinaga)  

غارهای جالب زیادی در سراسر انتاریو برای کاوش وجود دارد، غار Tyendinaga یکی از آنهاست. قدمت این گنجینه زیرزمینی 100 هزار سال برآورد شده است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید