اخباراخبار کانادا

چند شهر کوچک در نزدیکی تورنتو برای داشتن یک آخر هفته ایده ال

استراحت و اسپا عالی در شهر  Elora

Elora فقط 90 دقیقه با ماشین از تورنتو فاصله دارد، و به خاطر هتل و اسپایش شناخته می شود، جایی که می توانید خود را با یک ماساژ و تماشای جریان گرند ریور به ارامش دعوت کنید.

سایت اینترنتی

https://elorafergus.ca/elora-mill-spa/

اجاره قایق در Port Perry

Port Perry به فاصله 90 دقیقه در شمال شرقی تورنتو واقع شده است. این شهر دنج مقصد نهایی برای کسانی است که عاشق بودن در آب هستند. طیف وسیعی از وسایل برای اجاره در بندر وجود دارد، از شناورهای 20 فوتی گرفته تا کایاک و حتی قایق های پارویی.

 

سایت اینترنتی

https://discoverportperry.ca

 

وقت گذراندن در شهر کوچک Niagara-On-The-Lake

Niagara-On-The-Lake بهترین‌های هر دو سبک زندگی را برای ترکیب جذابیت شهر کوچک با تجملات مدرن ارائه می‌کند. می‌توانید در خیابان پر از گل کوئین قدم بزنید، همه ساختمان‌های جذاب قرن نوزدهمی را ببینید، یا تا به مجموعه «نیاگارا اوت‌لت» بروید وخرید کنید.

 

سایت اینترنتی

https://www.niagaraonthelake.com

 

پیاده روی به بالای Blue Mountain

تنها به فاصله دو ساعت از شمال تورنتو و مشرف به خلیج خیره‌کننده دریاچه Huron ، Blue Mountain  قرار دارد. ممکن است Blue Mountain را به عنوان یک مقصد اسکی محبوب بشناسید، اما ماه‌های گرم‌تر نیز با بیش از 30 کیلومتر مسیر برای پیاده‌روی ، فعالیت‌های زیادی را ارائه می‌دهد. 

سایت اینترنتی

https://www.bluemountain.ca

 

در Prince Edward انگشتان را در آب فرو کنید

 

در فاصله دو ساعت و نیم از تورنتو، پارک استانی Sandbanks در پرنس ادوارد، قرار دارد. پس از کاوش در Sandbanks، در Picton برای خوردن غذاهای لذیذ، Bloomfield برای خریدهای عجیب و غریب، و Wellington یا Hillier برای تست شراب های فوق العاده توقف کنید.

سایت اینترنتی

https://www.visitpec.ca

 

در شهر Innisfil  آرامش مطلق را تجربه کنید

برای رسیدن به شهر Innisfil در دریاچه Simcoe، درست خارج از Barrie، فقط باید یک ساعت رانندگی کنید. اگر در طول تابستان به این شهر سفر کنید، انواع فعالیت ها از جمله کرایه دوچرخه، والیبال ساحلی، بازی های چمنی و پارو زدن وجود دارد. سخت ترین قسمت این است که ابتدا انتخاب کنید چه کاری انجام دهید.

سایت اینترنتی

https://innisfil.ca/en/index.aspx

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید