اخباراخبار کانادا

چرا کانادایی‌ ها فروشگاه های Loblaws را تحریم می کنند؟

کانادایی ‌هایی که از غول خواروبارفروشی Loblaw دلزده شده‌اند، دلیل تحریم آن را به اشتراک گذاشته اند. اما آخرین عاملی یا عواملی که باعث شد خرید از این سوپر مارکت و Shoppers Drug Mart (فروشگاه تابعه) را متوقف کنند، چه بود؟

کاربران بیش از هر چیز به دو مورد اشاره کردند. دلیل اول: حذف شدن قیمت تخفیف دار در صورت خرید دو بسته از یک کالا یا همان گزینه 2 for ?? ، و دلیل دوم: تدابیر امنیتی جدید و مضاعف، بخصوص در بخش محصولات زیبایی که خریداران را از خرید Shoppers Drug Mart نیز منصرف کرد.

کاربری ادعا کرد که از دو سال قبل، پس از اینکه متوجه گران تر بودن اقلام در Loblaw در مقایسه با سوپرمارکت های دیگر شد، آن را تحریم کرد.

یکی دیگر از دلایل ذکر شده، حذف شدن تخفیف 50 درصدی روی اقلام با تاریخ انقضاء نزدیک و کاهش میزان تخفیف به 30 درصد، بود. البته این شرکت مجبور شد در واکنش به اعتراضات گسترده، تخفیف مورد نظر را بازگرداند.

گروه حامی تحریم Loblaw هم اکنون 38 هزار عضو دارد و تعداد اعضا به سرعت در حال رشد است. اعضای این گروه خواهان کاهش 15 درصدی قیمت ها و حذف پیش شرط دریافت کارت PC Optimum برای دسترسی به حراج ها و تخفیف های بیشتر می باشند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید