اخباراخبار کانادا

چرا خرید برخی از اقلام در فروشگاه های کاستکو (Costco) حتی به خانواده های کم جمعیت نیز توصیه می شود؟

 

معمولا فروشگاه های عمده فروشی کاستکو مکان خوبی برای خرید اقلام مورد نیاز خانوار هستند، اما شاید این سوال برای برخی پیش بیاد که آیا خرید از آنجا برای خانواده های کم جمعیت نیز مناسب است یا خیر؟

غالبا افرادی از فروشگاه های کاستکو خرید می کنند که یا به دنبال خرید به صرفه و یکجا هستند و یا خانواده بزرگی دارند. اما جالب است بدانید که خرید از کاستکو برای خانواده های کم جمعیت نیز به دلایل زیادی به آنها توصیه می شود. 

پس بیایید با هم به بررسی اقلامی بپردازیم که خرید آنها از فروشگاه های کاستکو، نه ‌تنها به معنی صرفه جویی در پول شماست، بلکه تا حد زیادی در وقت و انرژی شما نیز صرفه جویی می کنند.

.

 

 

پودر لباسشویی ۵ کیلویی Oxi Clean:

این پودر لباسشویی در کیسه ۵ کیلویی عرضه می شود، در صورتی که آن را بخرید تا ماه ها از خرید پودر لباسشویی بی نیاز می شوید، فقط کافیست هر زمانی که به آن نیاز داشتید مقداری از آن را در یک ظرف کوچک تر بریزید.

 

 

کره ناترل (Natrel):

با وجود این که اکثر اقلام خوراکی در فروشگاه های کاستکو به صورت عمده عرضه می شوند، اما این کره در بسته بندی های کوچک عرضه می‌شود و می‌توانید بسته به نیاز خود هر چند عدد را که خواستید خریداری کنید.

 

 

پنیر:

اگر خانواده کوچکی دارید به احتمال زیاد همیشه بسته های کوچک پنیر را خریداری می‌کنید. اما بسته های پنیر که در اینجا به فروش می رسند معمولا قالبی هستند و حدود 1.15 کیلوگرم وزن دارند. این بسته ها به اندازه بسته های ۴۰۰ گرمی جا می گیرند و از نظر قیمتی بسیار به صرفه هستند.

 

کرم مرطوب کننده CeraVe:

اگر از خشکی پوست و اگزما رنج می برید، به شما توصیه می کنم که همیشه قوطی های بزرگ ۵۳۹ گرمی کرم مرطوب کننده CeraVe را از فروشگاه های کاستکو خریداری کنید. قیمت این ها در مقایسه با کرم های پمپی کوچک بسیار به صرفه است و تا مدتی شما را از خرید کرم مرطوب کننده بی نیاز می کنند.

این ها تنها چند قلم از محصولاتی است که شما می توانید از فروشگاه های کاستکو با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید. کافیست مقداری وقت بگذارید و در این فروشگاه ها چرخی بزنید، تا هر آنچه را که مورد نیاز خانواده کوچک شماست، با قیمتی بسیار پایین از اینجا خریداری کنید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید