اخباراخبار کانادا

چرا تعداد اتومبیل‌های برقی در انتاریو با تعداد جایگاه‌های شارژ آن همخوانی ندارد؟

به نقل از CBC : کارشناسان می گویند با وجود اینکه تعداد اتوموبیل های برقی در انتاریو افزایش چشمگیری را تجربه کرده است، اما تعداد ایستگاه های شارژ در این استان بسیار کم است.

این روزها شاهد برگزاری نمایشگاه بین المللی اتوموبیل کانادا در تورنتو هستیم، آنچه این نمایشگاه را از سایر نمایشگاه های برگزار شده در سالیان قبل متمایز می کند، افزایش چشمگیر تعداد اتوموبیل های برقی ارائه شده در آن است.

این در حالی است که کارشناسان  هشدار می دهند تعداد اتوموبیل های برقی در انتاریو با تعداد ایستگاه های شارژ همخوانی ندارند و همین امر باعث می شود کاربران این اتوموبیل ها با مشکل روبرو شوند.

کوین لیسو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت  EnerSavingsکه یک شرکت انرژی سبز مستقر در تورنتو است نیز این مشکل را تائید می کند و هشدار می دهد که رواج فرهنگ استفاده از اتوموبیل های برقی، بدون توجه به زیرساخت های مورد نیاز امکان پذیر نیست.

به نظر او ایستگاه های شارژ باید همه جا به راحتی در دسترس مالکان اتوموبیل های برقی باشند، در غیر این صورت افزایش تعداد اتوموبیل های برقی، عملا باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای آنها می شود.

لیسو در این زمینه به مثال جالبی اشاره کرد و گفت: «فرض کنید در حال حاضر از 200 نفر ساکن یک کاندو 10 نفر دارای اتوموبیل برقی باشند، اگر برای اینها زیرساخت های لازم فراهم نشود، با کسانی که در آینده نزدیک به این افراد ملحق خواهند شد، چه می خواهید بکنید؟»

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید