مقالاتمقالات اجتماعی

چالش تیک تاکر معروف برای مردان علاقه‌مند به ازدواج با او 

در دنیای ارتباطات امروز، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی در ایجاد ارتباطات بین افراد ایفا می‌کنند. از جمله این پلتفرم‌ها، تیک‌تاک به سرعت به یکی از محبوب‌ترین ابزارهای ارتباطی در جوانان و جامعه آنلاین تبدیل شده است. این بستر، به کاربران امکان می‌دهد تا محتواهای کوتاه و جذاب را ایجاد و به اشتراک بگذارند و با دیگران در سراسر جهان در ارتباط باشند. یکی از عناوین جذاب و پرطرفدار در تیک‌تاک، آزمایش‌ها و تجربیات شخصی افراد است که به صورت عمومی به اشتراک گذاشته می‌شود. این تجربیات می‌توانند درباره روابط عاطفی، دوستی، مشاغل و سایر جنبه‌های زندگی باشند. یکی از تیک‌تاکرهای معروف به نام ورا دایکمانس نیز تصمیم گرفت تا یک آزمایش خاص را در تیک‌تاک به اشتراک بگذارد.

ورا دایکمانس، یکی از شخصیت‌های جذاب و محبوب دنیای رسانه‌های اجتماعی، در تلاش برای یافتن عشق و رابطه عاشقانه برای خود به تیک‌تاک روی آورد. با برخورداری از بیش از هفت میلیون دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی، ورا توانسته است نظر و توجه بسیاری را به خود جلب کند. او با هدف پیدا کردن شریک زندگی مورد علاقه خود، یک روش خارق‌العاده و منحصربه فرد را به کار برد. ورا از مردان خواست تا یک درخواست ازدواج را پر کنند و این درخواست را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.  با این حال، با وجود علاقه بسیار زیاد و تعداد زیاد پاسخ‌ها، ورا هنوز به دنبال شریک زندگی مطلوب خود است. از بین ۵۰۰۰ نفری که درخواست خود را ارسال کرده بودند، تنها سه نفر توانستند معیارهای دقیق و مشخص ورا را برآورده کنند. این نتیجه نشان می‌دهد که ورا در پیدا کردن شریک زندگی خود بسیار دقیق است و تنها به جستجوی رابطه‌ای صادقانه است.

متقاضیانی که مایل بودند شریک عاطفی ورا باشند، می بایست پرسشنامه ای را تکمیل می کردند که حاوی سوالات گسترده ای بود و هر کسی را که با معیارهای سخت گیرانه ورا مطابقت نداشت، حذف می شد. سوالات عبارت بودند از:

آیا یک شغل تمام وقت دارید؟

آیا با پدر و مادرتان زندگی می کنید؟ 

آیا ماشین دارید؟

آیا در حال حاضر با کسی رابطه دارید؟

اگر با هم زندگی می‌کردیم، می‌توانیم در کنار هم قدم بزنیم؟

آیا دوست دارید آواتار تماشا کنید؟

بهترین هنرمند کیست: اسکات تراویس ، دریک ، فیوچر یا ویکند؟

در نهایت در حالی که ورا از این چالش لذت می برد، تصمیم گرفت جستجوی عشق را متوقف کند. ورا می گوید به لحاظ روحی بسیار حساس است و به یک پسر نیاز دارد که تقریبا کامل باشد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید