اخباراخبار کانادا

پیش بینی باران، افت دما و احتمال بارش برف برای برخی مناطق انتاریو طی آخر هفته 

انتاریو- طی ماه اپریل شاهد نوسانات آب و هوایی شدید بودیم. پس از تجربه دمای 20 درجه سانتیگراد طی چند روز و حتی رسیدن دما به 30 درجه سانتیگراد در هفته گذشته، سرما و برف در ابتدای هفته جاری به انتاریو بازگشت. 

اکنون یک سوال اساسی مطرح است: آیا ما همچنان شاهد دمای خنک تر همراه با برف بهاری خواهیم بود یا می توانیم به بازگشت هوای تابستانی و دمای 20 درجه سانتیگراد امیدوار باشیم؟ پاسخ: هر دو! 

مناطق جنوب غرب انتاریو در اوایل پنجشنبه دمای 20 درجه سانتیگراد و مناطق شرق تا جمعه دمای مشابه را خواهند داشت.

 

بخش هایی از GTA، به دلیل وزش بادهای شرقی از دریاچه انتاریو، دمای 10 تا 13 درجه سانتیگراد را خواهد داشت. 

گرم شدن هوا با بارش باران، بخصوص در جمعه و آخر هفته، همراه خواهد بود. برای شنبه بارش 10 تا بیش از 20 میلیمتر باران پیش بینی شده است. در حال حاضر چندین منطقه تحت هشدار سیل قرار دارند و بارندگی مضاعف می تواند نگرانی ها را افزایش بدهد. 

با حرکت سیستم کم فشار به سمت شرق، هوای سرد تا اوایل هفته آینده به سمت جنوب کشیده می شود و احتمالا بارش برف، شرایط طوفانی و دمای سرد را به جنوب انتاریو خواهد آورد.

احتمال بارش 15 تا 25 سانتی متر برف در شمال انتاریو –  از تاندر بی تا مرز مانیتوبا –  و همچنین بارش 10 تا 20 سانتی متر برف در شمال و شمال شرق دریاچه سوپریور پیش بینی می شود. این طوفان تاثیر زیادی بر سفرهای جاده ای در بزرگراه  ترانس کانادا خواهد داشت. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید