اخباراخبار جهان

پیش بینی ارتش آلمان: جنگ جهانی سوم 2025 آغاز می شود

 

جنگ جهانی دوم در سال 1945 به پایان رسید. از آن زمان تاکنون، جهان شاهد درگیری جهانی به این بزرگی نبوده است. با این حال، وضعیت می تواند سریع تر از آنچه تصور می کنیم تغییر کند.

روزنامه بیلد آلمان گزارش محرمانه ارتش آلمان را فاش کرد که نشان می دهد روسیه ممکن است برای جنگ مستقیم علیه کشورهای عضو ناتو آماده شود. 

در ترجمه انگلیسی گزارش که در نیویورک پست منتشر شده است، آمده است: ارتش روسیه با یک حمله بزرگ در بهار 2024 در اکراین شروع خواهد کرد. اما مسکو فقط بر اوکراین تمرکز نخواهد کرد. بلکه تا جولای 2024، روسیه استونی، لتونی و لیتوانی را با حملات سایبری هدف قرار خواهد داد.

مهمتر از همه، مسکو نیروهای خود را به کالینینگراد، یک منطقه تحت محاصره روسیه در دریای بالتیک (بین لهستان و لیتوانی که هر دو عضو ناتو هستند) بسیج خواهد کرد. 

روزنامه بریتانیایی ایندیپندنت نیز تاکید می ‌کند کرملین تلاش خواهد کرد با استفاده از دوره انتقالی پس از انتخابات ریاست‌ جمهوری 2024 آمریکا، فضای لازم برای مانور در بالتیک را ایجاد کند. 

پوتین در ژانویه 2025 می تواند کشورهای غربی را به توطئه برای سرنگونی اش متهم کند و تا مارچ 2025، نیروهای خود را به بلاروس و سپس بالتیک اعزام کند. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید