اخباراخبار جهان

پیش‌ بینی‌های ترسناک بابا وانگا برای سال 2023

عارف بلغاری بابا وانگا در سن 12 سالگی بینایی خود را از دست داد و ادعا کرد که می تواند آینده را ببیند. بسیاری حدس می زنند که او مرگ پرنسس دایانا، برگزیت و 11 سپتامبر را به درستی پیش بینی کرده بود.

بابا وانگا بینایی خود را در سن 12 سالگی در اثر یک طوفان مرگبار از دست داد، در این طوفان مقدار زیادی شن وارد چشمان او شد.

او سپس ادعا کرد که می تواند آینده را ببیند، گفته می شود که 85 درصد از دیدگاه های او تاکنون درست از آب درآمده اند. بسیاری بر این باورند که او تراژدی چرنوبیل، مرگ پرنسس دایانا، برگزیت و فاجعه 11 سپتامبر را پیش بینی کرده بود.

بابا وانگا در سال 1996 در سن 84 سالگی درگذشت، اما پیشگویی ها او همچنان پابرجاست که وحشتناک ترین آنها، پیش بینی هایی است که برای سال 2023 انجام داده است.

در سال 2022 ظاهرا دو مورد از پیش‌بینی های بابا وانگا به حقیقت پیوستند، زیرا او فجایع آبی را در قالب سیل و خشکسالی پیش‌بینی کرده بود. زیرا سال گذشته بسیاری از کشورها در تابستان با خشکسالی روبرو شدند و از طرفی استرالیا و آسیا به دلیل وقوع سیل های شدید آسیب زیادی دیدند.

پیش بینی های بابا وانگا برای سال 2023:    

سلاح های زیستی:

بابا وانگا پیش بینی کرده است که یک حمله بیولوژیکی توسط یک کشور توسعه یافته انجام خواهد شد. شاید این پیش بینی با جنگ روسیه و اوکراین بی ارتباط نباشد. زیرا ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیش از این، اوکراین را به حمله اتمی تهدید کرده بود.

سونامی خورشیدی:

بابا وانگا پیش بینی کرده است که به احتمال زیاد در سال 2023 یک سونامی خورشیدی رخ می دهد که در آن سپر مغناطیسی زمین نابود می شود. طوفان های خورشیدی می توانند باعث خاموشی های گسترده  و اختلال در ارتباطات شوند.

حمله بیگانگان:

بابا وانگا در یکی از رویاهایش دنیایی را پیش ‌بینی کرده است که پس از تهاجم بیگانگان، در تاریکی فرو می رود. او در پیش بینی دیگری اضافه کرد که ممکن است مدار زمین تغییر کند.

انفجار هسته ای:

او پیش بینی کرد که یک نیروگاه دچار یک انفجار بزرگ می شود و به همین دلیل ابرهای سمی بر فراز آسیا تشکیل می شوند. بابا وانگا پیش بینی کرد که در سایر کشورها بر اثر این انفجار و وجود ابرهای سمی، بیماری های خطرناکی شیوع پیدا می کنند.

تولید انسان در آزمایشگاه:

آخرین پیش بینی وحشتناک بابا وانگا برای سال 2023 این است که به زودی انسان ها به قابلیت تولید انسان در آزمایشگاه دست پیدا می کنند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید