مقالاتمقالات اجتماعی

پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال 2024

علاقه مندان به نوستراداموس معتقدند که او پیشگوی بزرگی است که توانسته تمام وقایعی را که سال ها بعد از مرگ او رخ می دهند پیش بینی کند. پس بیایید ما هم با این افراد هم‌صدا بشویم و ببینیم که نوستراداموس چه وقایعی را برای سال 2024 پیش بینی کرده است. 

در قرن شانزدهم نوستراداموس مشهورترین اخترشناس و فیلسوف جهان، پیش ‌بینی ‌های هولناکی انجام داد که بسیاری از مردم معتقدند از زمان مرگ او به حقیقت پیوسته ‌اند. کتاب پیش گویی های نوستراداموس با عنوان Les Propheties  که در سال 1555 منتشر شد یکی از معروف ترین آثار اوست که قرن هاست مورد توجه مفسرین قرار گرفته است. خیلی ها با استناد به این کتاب معتقدند که نوستراداموس همه چیز، از آتش سوزی بزرگ لندن گرفته تا ظهور آدولف هیتلر و اخیرا بحران هزینه های زندگی را پیش بینی کرده است. در ادامه نگاهی به پیش بینی های نوستراداموس برای سال 2024 و معنای آنها می اندازیم.

نوستراداموس در طول زندگی خود 942 پیش بینی برای آینده انجام داد که در قالب اشعار دو بیتی موسوم به رباعی نوشته شده بود. برخی از این پیش گویی ها ظاهرا به حقیقت پیوسته اند، اما افراد بدبین معتقدند که سخنان او می تواند به هر معنایی تعبیر شود. با این وجود تحلیلگران تلاش کرده اند پیش بینی های نوستراداموس را برای سال آینده پیش بینی کنند و وقایعی را که از نظر او در این سال اتفاق خواهند افتاد، تفسیر کنند.

بر اساس تفاسیر کارشناسان از کتاب او در قرن شانزدهم، یک اتفاق در سال 2024 در انتظار خاندان سلطنتی انگلستان است که می تواند به معنای پایان سلطنت شاه چارلز باشد. در یکی از پیش ‌بینی ‌های مهم نوستراداموس آمده است که «پادشاه جزایر به زور رانده خواهد شد، پادشاه جزایر به زور بیرون رانده شد… و کسی که هیچ نشانی از پادشاه نداشت جایگزین او شد».

بر اساس گزارش ها نوستراداموس مرگ ملکه و زمان مرگ او را به درستی پیش بینی کرده بود. ماریو ریدینگ که یک کارشناس خبره در این زمینه است و تحلیلگر و نویسنده کتاب پیشگویی های نوستراداموس است، معتقد است که این ممکن است به معنای کناره گیری پادشاه باشد. اما این تنها رویداد مهمی نیست که در سال 2024 اتفاق خواهد افتاد، چون گویا نوستراداموس یک سونامی و یک جنگ بزرگ دریایی را نیز برای این سال پیش بینی کرده است.

در یکی دیگر از پیش بینی های او برای سال 2024 آمده است: «زمین خشک و خشک تر خواهد شد و سیل های بزرگی رخ خواهد داد». او در جایی دیگر از نوشته های خود به «قحطی بسیار بزرگ از طریق امواج آفت ‌زا» اشاره کرده است که به احتمال زیادی می ‌تواند به معنای احتمال تاثیر سونامی بر زمین ‌های کشاورزی باشد. گویا نوستراداموس تشدید درگیری های بزرگ دریایی را نیز برای سال 2024 پیش بینی کرده است، زیرا او در نوشته های خود نه تنها به «سیل ‌های بزرگ» بلکه به وحشت آفرینی در اقیانوس ها نیز اشاره کرده است. لذا بر اساس نوشته های نوستراداموس به احتمال زیاد در سال 2024 یک درگیری دریایی در ابعاد بین المللی در جهان رخ خواهد داد.

چرا که نوستراداموس نوشته است: «دشمن سرخ از ترس رنگ پریده خواهد شد و اقیانوس بزرگ را در وحشت خواهد انداخت». کارشناسان معتقدند که نوستراداموس در این نوشته ها به درگیری رو به رشد در آسیا اشاره کرده است و ممکن است این درگیری مربوط به چین و اقیانوس هند باشد. در ضمن با توجه به نوشته های نوستراداموس در سال جدید باید منتظر انتخاب پاپ جدید باشیم.

پاپ فرانسیس رهبر کلیسای کاتولیک سال جدید 88 ساله می شود و اخیرا دچار مشکلات جسمی متعدد شده است. نوستراداموس در مورد پاپ نوشت: «بعد از مرگ پاپ مسن، یک مرد رومی با سن و سال مناسب انتخاب خواهد شد».

 فقط زمان نشان می دهد که آیا این اتفاقات رخ می دهند؟

از این رو باید تا پایان سال 2024 منتظر بمانیم تا ببینیم که آیا پیش بینی های نوستراداموس محقق می شوند یا خیر!

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید