اخباراخبار کانادا

پیدا شدن یک کبوتر با کوله پشتی خالی در یکی از زندان های بریتیش کلمبیا

به گزارش ایران جوان و به نقل از cp24 این دومین کبوتری است که با یک کوله پشتی خالی در یکی از زندان های بریتیش کلمبیا پیدا می شود.

به گفته یکی از اعضای اتحادیه نگهبانان زندان های کانادا، این احتمالا طرح دیگری از سوی زندانیان برای قاچاق مواد مخدر بوده است.

این کبوتر در زندان Matsqui در دره فرازر پیدا شده است. این کشف در حالی صورت می گیرد که چند ماه قبل کبوتر دیگری در حالی که یک کوله پشتی ‌ پر از متامفتامین کریستالی را حمل می کرد در موسسه پاسیفیک در همان حوالی دستگیر شد.

جان رندل رئیس منطقه پاسیفیک در اتحادیه افسران تادیبی کانادا، می ‌گوید که کوله پشتی این کبوتر از شلوار جین و ملحفه آبی ساخته شده بود، موادی که به راحتی در دسترس زندانیان قرار دارند.

در ادامه گزارش cp24 آمده است که این کبوتر در 27 فوریه در داخل این زندان پیدا شده است. 

رندل گفت: «یک مدرسه ابتدایی در نزدیکی این زندان وجود دارد و هر لحظه احتمال دارد کبوترهایی که در حال قاچاق مواد مخدر هستند، به اشتباه در این مدرسه فرود بیایند.

ما با پلیس محلی همکاری می ‌کنیم و آنچه را که داخل حصار زندان رخ می دهد زیر نظر داریم، اما متاسفانه این مشکل احتمال دارد در خارج از حصارهای زندان بر عموم مردم تاثیر منفی بگذارد. ما در حال حاضر با تمام وجود تلاش می کنیم جلوی ورود این مواد به زندان ‌ها را بگیریم».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید