اخباراخبار کانادا

پیام سال نو داگ فورد: «آینده ما روشن و بهترین روزهای انتاریو در پیش است»

امسال نخست وزیر داگ فورد در پیام تبریک سال نو، نسبت به پارسال لحن خوشبینانه تری داشت، شاید به این دلیل که پارسال این موقع چالش امیکرون آینده مبهمی را پیش روی ما قرار داده بود. داگ فورد پیش ‌بینی می ‌کند که 2023 سال خوبی برای انتاریو باشد.

او در بیانیه خود به مناسبت سال نو گفت: «با ورود به سال 2023، آینده ما روشن است و بهترین روزهای انتاریو در پیش است. هر چند ما باید شکرگزار تمام نعمت هایی باشیم که در اختیارمان قرار گرفته اند، اما هرگز چیزی را بدیهی در نظر نمی‌گیریم. از آنجایی که جهان همچنان با عدم قطعیت اقتصادی مواجه است، دولت ما سرسختانه در حال ساخت اقتصادی است که علاوه بر کارآمدی برای همگان، بتواند هر طوفانی را پشت سر بگذارد. برای سال 2023 و پس از آن، انتاریو همچنان بهترین مکان برای زندگی، کار و تشکیل خانواده خواهد بود».

درضمن نخست‌ وزیر از تعدادی ابتکارات دولتی، از جمله طرح بحث ‌برانگیز اختصاص بخش ‌هایی از کمربند سبز برای ساخت مسکن و اعطای اختیارات «شهردار قوی» به رهبران تورنتو و اتاوا سخن گفت.

فورد گفت: «در حالی که تقویم های ما در حال تغییر و نو شدن هستند، بهتر است لحظه ای وقت بگذاریم. و در مورد اینکه همه ما در 12 ماه گذشته چقدر پیشرفت کرده ایم اندکی فکر کنیم. دولت من در این مدت طرح موسوم به ساخت انتاریو را اجرایی کرد.

ضمنا قانون جدیدی را تصویب کرد که زمینه را برای دستیابی به هدف ما که همانا ساخت 1.5 میلیون خانه در طی 10 سال است، فراهم می کند. این گام از طرح ما زمینه رشد شهرها، شهرک ‌ها و جوامع روستایی را فراهم می کند و باعث می شود خانواده ‌های بیشتری بتوانند خانه دار شوند».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید