اخباراخبار کانادا

پلیس در جستجوی مظنونین حملات با انگیزه نفرت در وان 

تورنتو- در پی دو حمله آخر هفته در وان که به احتمال زیاد با انگیزه نفرت و همجنسگراهراسی صورت گرفت، پلیس جستجوهای خود برای یافتن سه مظنون پرونده آغاز کرده است. این حوادث حوالی ساعت 20:30 دقیقه شب 6 ماه مه، بیرون یک مشروب فروشی در نزدیکی خیابان جین و مکنزی درایو رخ داد. 

به گفته پلیس منطقه ای یورک، یکی از مظنونین به مردی 26 ساله نزدیک شد و در حالی که توهین های ضد همجنس گرایی به زبان می آورد، مرد جوان را به دلیل انتخاب نوع الکل مسخره کرد. به گفته پلیس، یک زن 27 ساله که همراه قربانی بود نیز توسط دو نفر از مظنونین مورد حمله قرار گرفت و برای  برای مداوا به بیمارستان منتقل شد، در حالی که مرد جوان که دچار جراحات جزئی شده بود نیازی به مراقبت پزشکی نداشت. به گفته پلیس، مظنونین سپس  با یک نیسان روگ مشکی با پلاک CLHL733  انتاریو محل را ترک کردند. 

پلیس دو تصویر از یکی از متهمان را منتشر کرده و او را یک مرد سفیدپوست 25 تا 35 ساله، ملبس به کت مشکی آدیداس با راه راه سفید روی بازو، شلوار جین آبی و کفش ورزشی مشکی و سفید.

و مظنون دوم را مردی با پوست قهوه ای روشن، موی مشکی، ریش کامل، پیراهن قرمز تیم فوتبال پرتغال با نام کریستیانو توصیف کرده است. مشخصات مظنون سوم فاش نشده است؛

پلیس از شاهدان عینی خواست با شماره  5423-876-866-1 داخلی 7441 یا بطور ناشناس با crime stoppers  تماس بگیرند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید