اخباراخبار کانادا

پلیس بعد از وقوع یک حادثه مشکوک در شهر وان به دنبال اطلاعات و شواهد بیشتر است

پس از اینکه راننده (خانم) یک اتوموبیل در شهر وان به طرز مشکوکی به سراغ دو دختر جوان رفت، بازرسان اداره تحقیقات جنایی ناحیه چهارم پلیس منطقه یورک، به دنبال شواهد و اطلاعات بیشتر درباره این حادثه هستند.

پلیس در 24 نوامبر 2022، گزارشی مبنی بر یک حادثه مشکوک دریافت کردد. براساس این گزارش روز دوشنبه 21 نوامبر 2022 تقریبا ساعت 7:10 صبح، دو دختر در خیابان بارون نزدیک بلوار ایست کرنرز در حال قدم زدن بودند که یک اتوموبیل در کنار آنها ایستاد. راننده این اتوموبیل به دخترها گفت که سوار اتوموبیل او شوند. وقتی آنها از خواسته او سر باز زدند، اتوموبیل به سمت جنوب خیابان بارون به راه افتاد.

بازرسان در 8 دسامبر 2022، فیلمی از این واقعه به دست آوردند و اکنون در حال انتشار تصاویر اتوموبیل هستند. ماموران همچنان به بررسی این حادثه ادامه می‌ دهند. آنها از شاهدان یا افرادی که اطلاعاتی در مورد این اتوموبیل یا راننده آن دارند، می خواهند که برای ارائه اطلاعات، به اداره تحقیقات جنایی ناحیه چهارم پلیس منطقه یورک مراجعه کنند؛ افرادی که قصد دارند به صورت ناشناس بمانند می توانند اطلاعات خود را از طریق وب سایت www.1800222tips.com در اختیار پلیس قرار دهند. در حال حاضر هیچ اتفاق مشابهی به پلیس گزارش نشده است.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید