اخباراخبار جهان

پری دریایی شیطان، زنی 41 ساله با توانایی های خارق العاده

اما هارپر معروف به پری دریای شیطان، زنی ۴۱ ساله و دارای سه فرزند است که توانایی های خارق العاده ای در شنا کردن دارد. او می‌تواند ۴ دقیقه نفس خود را زیر آب حبس کند، تمام طول سال در دریاهای آزاد شنا کند و تا اعماق ۶۵ فوتی شیرجه بزند.

اما تقریباً تمام طول سال در آبهای کورنیش دیده می شود، او سعی دارد مهارت های خارق العاده خود را در شنا به دیگران هم یاد دهد. اما هر هفته ۶ ساعت تمرینات سخت هوازی را در داخل و خارج اقیانوس انجام می دهد تا مطمئن شود که همیشه برای مقابله با امواج آماده است و بدین گونه هر لحظه آماده است تا تماشاگران هیجان زده خود را مسحور خود کند.

اما هارپر که در هنگام حضور در اقیانوس پوشش پری دریایی را برای خود انتخاب کرده است، می‌گوید که برای او پری دریایی بودن، چیزی بیش از نشستن روی صخره و زیبا به نظر رسیدن است. او می گوید که عاشق معمای پری دریایی شده است و ادعا می کند که پری های دریایی واقعی ممکن است وجود داشته باشند.

او برای اقیانوس پاک مبارزه می‌کند و معتقد است دریا نقش مثبتی در سلامت روانی افراد بازی می کند.

او که در زیر آب به مانند پری دریایی به هنرنمایی می‌پردازد، می‌گوید که قصد دارد رکورد خود را ارتقا دهد. اما در حال حاضر ۴ دقیقه می تواند نفس خود را حبس کند، اما می گوید قصد دارد در آینده این زمان را به 6 دقیقه برساند.

نمایش های منحصر به فرد او در اقیانوس باعث شده که خیلی ها مانند او به این کار علاقه مند شوند. او می گوید پری های دریایی زیادی در حال شکل گرفتن هستند و او از این اتفاق بسیار خوشحال است. زیرا به عقیده او با این کار مردم با اقیانوس ها آشتی می کنند و بیشتر به حیات و پاکی آنها اهمیت می دهند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید