اخباراخبار کانادا

پرداخت 8500 دلار غرامت توسط صاحبخانه به خاطر رفتارهای نامناسب مستاجر

به نقل از cp24 : بر اساس یک پرونده دادگاهی، صاحبخانه یک آپارتمان در تورنتو مجبور شده به خاطر رفتارهای آزاردهنده مستاجر خود حداقل 8500 دلار غرامت بپردازد.

براساس اسناد دادگاه، این مستاجر خاطی در ژوئیه 2021 به آپارتمان مورد نظر نقل مکان کرد و از همان ابتدا باعث ایجاد مزاحمت برای سایر ساکنان این آپارتمان و پرسنل آن شد.

ایجاد سر و صدا، ایجاد بوهای بد، عدم اعتنا به تذکر پرسنل و سایر ساکنان آپارتمان، رها کردن ظروف حاوی غذای مانده و نایلون های زباله در داخل راهروهای آپارتمان، تنها برخی از مواردی هستند که باعث شدند همسایه ها و پرسنل آپارتمان از دست این مستاجر خاطی جان به لب شوند.

این اتفاق ها باعث شد که مشاور حقوقی آپارتمان نوامبر 2021 به مستاجر و صاحبخانه نامه بنویسد و از آنها در این زمینه توضیح بخواهد.

طبق اسناد پرونده، صاحبخانه ظاهرا اقدام به تشکیل پرونده برای حل مشکل مستاجر خود کرده بود، اما شواهد نشان می دهند که او هرگز این پرونده را پیگیری  نکرده و نسبت به آن بی تفاوت بوده است.

این بی تفاوتی مالک آپارتمان توسط شرکت کاندو نیز تائید شده است، زیرا براساس گزارش این شرکت، مالک این آپارتمان نسبت به تمام این شکایت ها بی تفاوت بوده است.

بالاخره ماجرای این همسایه آزاری به دادگاه کاندومینیوم (CAT) منتهی شد، جایی که دادگاه هم مالک و هم مستاجر این واحد را به دلیل رفتارهای آزاردهنده مستاجر، مقصر اعلام کرد.

در نهایت دادگاه تصمیم گرفت مالک آپارتمان را به پرداخت 8,551.50 دلار غرامت برای پوشش هزینه های قانونی این دعوا محکوم کند و مالک و مستاجر را به صورت مشترک به پرداخت 18,239.60 دلار غرامت به  شرکت مدیریت این آپارتمان محکوم کرد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید